Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

3 nejoblíbenější barvy potahů

Živá růžová

 

Speciálně pro AVON pochod 2019 je v prodeji limitovaná řada napínacích potahů v růžové barvě. Vy si obléknete Avon tričko a vaší sedačce růžové napínací potahy z řady BUKLÉ.

Živá a sytá růžová barva vzbuzuje fantazii, a tak znamenitě zapadne do prostoru studentského pokoje, do obýváku i jakéhokoliv odpočinkového koutu v domě. Je to barva orchidejí a veselé nálady. Vypadá dobře v sousedství tyrkysu a limetky. Kombinace se zářivými odstíny zelené budou působit neobyčejně. Můžete zvolit i jemnější tóny a podělit jimi menší plochy, například se zaměřte na vícebarevné dekory látek a koberců, na seskupení jednobarevných polštářů. Pokud chcete růžové tóny trochu utlumit, sáhněte po fialové a modré. Modrá působí vysloveně chladivě a fialová se svou vznešeností na sebe strhává pozornost. Výborně zde budou vypadat kovové lampy s kombinacemi mědi, perleťově lesklé misky a vázy, saténový odlesk lehkých záclon, šedavě bílý nábytek s vysokým leskem.

 

Energická hořčicová

 

O žluté barvě se dá říct, že je barvou radosti. Představuje slunce a tím velkou porci energie. Velice často ji propůjčujeme tmavým místnostem, které doslova rozzáří.

Pro zmírnění kontrastu zářivé žluté zvolte zcela neutrální odstíny šedé. Vytvoříte oázu klidu a harmonie. Pokud jako doplňkovou barvu zvolíte šedomodré nebo šedozelené tóny, docílíte velice módních kombinací. Pokud chcete kombionovat žlutou sedačku se sousedními barvami z barevného kruhu, vlevo a vpravo sousedící barvy vedle žluté jsou oranžová a zelená.

 

Zářivá korálová

 

Barvy vnesou do vašeho interiéru život. Užijte si barevnou sedačku a vyzkoušejte korálovou. Korálová barva se nachází někde na pomezí červené, hnědé, oranžové, s lichotivou stopou bílé. Od každé má kousek a je hodně zvláštní. 

Mnoho barev si bere svá označení z přírody, ale například pod mechově zelenou si každý z nás představí několik odlišných odstínů. U korálové se nespletete, může být jen jemná nebo sytá, vždycky je to táž charakteristická barva. Díky své výlučnosti se k ní řada barev nehodí. Ovšem ty odstíny, které k ní přiřadíte, vytvoří zcela individuální prostor. Například s černým lakovaným nábytkem bude působit akademicky, s lakovaným nábytkem v barvě slonové kosti bude vypadat jemně a žensky.

 

 

Kompletní nabídku napínacích potahů BUKLÉ naleznete ZDE.

 


 

Doporučujeme

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup