Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

4 věci, které v zimě v autě oceníte

Jezdit autem v zimě není žádná slast. Ráno přijdete k vymrzlému autu, které musíte omést ze sněhu a oškrábat z námrazy, odpoledne vás to čeká znova a ještě riskujete, že dostanete na náledí smyk. Poradíme vám, co vám život řidiče v mínusových teplotách usnadní.

 

Vyhřívaná podložka

Sednout si do auta na studenou sedačku vyžaduje kolikrát odvahu. Když si ale pořídíte do auta vyhřívanou podložku, budete se do auta už od snídaně těšit. Pomocí gumových popruhů ji upnete k jakékoliv sedačce a vyhřejete ji pomocí konektoru do zásuvky automobilového zapalovače. Podložka má zabudovaný termostat, a tak si navolíte přesně takovou teplotu vyhřívání, jaká vám bude příjemná.

Rozmrazovač zámků

Už jste to určitě zažili. Přijdete ráno k autu, strčíte klíč do zámku a... nic. Zámek přes noc zamrzl a teď si v něm klíč můžete tak maximálně zlomit. Kupte si preventivně rozmrazovač zámků. Ten působí jednak preventivně proti zamrzání zámků tím, že je promaže a pročistí, ale také vám rychle rozmrazí jakýkoliv zamrzlý zámek. Jednoduše stlačíte lahvičku rozmrazovače a aplikujete přípravek přímo do zámku. Rozmrazovače si pořiďte rovnou dva a jeden si nechte doma, aby se nestalo, že na svůj jediný se budete smutně dívat okýnkem do zamrzlého auta.

Termohrnek

Nestíháte ráno vypít v klidu svou kávu? Tak právě pro vás zřejmě vymysleli termohrnek do auta. Nerezový termohrnek s plastovým vnitřkem a víčkem snadno otevřete a zavřete i během řízení. Používat jej přirozeně můžete i mimo auto, protože váš nápoj udrží v zimě dlouho teplý a v létě studený. Ovšem díky konektoru do automobilového zapalovače si můžete nápoj v hrnečku zahřívat, a tak vám nevystydne ani, když se dostanete do několikahodinové kolony. Neztrácejte ráno čas u stolu a vypijte si svůj oblíbený šálek cestou do práce.

Vyprošťovací pásy na pneumatiky

V případě, že se chystáte na hory, neměly by vám chybět. Řeč je o univerzálních vyprošťovacích pásech. Zachrání vás v momentě, kdy zapadnete do sněhu či bláta nebo uvíznete na ledu a široko daleko nebude nikdo, kdo vás vzal na lano a pomohl. Tyto vyprošťovací pásy nandáte na všechny běžné rozměry pneumatik a připevníte na hnací nápravu. Nebudete potřebovat ani hever.

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup