Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

5 pomocníků, kteří vám usnadní pečení

Každá hospodyňka vám potvrdí, že koláče, buchty, dorty a cukroví zbožňuje celá rodina včetně psa. Pokud se chystáte do této bohulibé činnosti pustit, budou se vám následující pomocníci velmi hodit.

1. Elektrický šlehač

Při ručním šlehání deseti bílků na sněhové cukroví vám upadne ruka. S elektrickým šlehačem vám to zabere pár minutek. Stejně tak vám pomůže během chvilky připravit nadýchané těsto pro ještě nadýchanější piškot. A díky výměnným nástavcům a několika rychlostem s ním uhněte i tuhé kynuté těsto.

2. Forma na pečení s odnímatelným okrajem

Bez této formy se nedají koláče ani dorty pořádně péct. Pokud totiž máte formu s pevným okrajem, špatně se z něj upečený korpus doluje. A když formu otočíte, abyste ho vyklepli, často se rozlomí. Jednou pro vždy tento problém vyřešíte formou s odnímatelným okrajem. Po vychladnutí okraj sundáte a koláč nebo dortový korpus si zachovají svůj tvar.

3. Vykrajovací plato na cukroví

Kdo by se vykrajoval s cukrovím po jedné formičce, když může najednou vykrojit celý plech. Praktické plato vám ušetří čas i bolavá záda při pečení nejen vánočního cukroví. Je vyrobeno z plastu, proto se vám bude i dobře udržovat.

4. Zadělávací mísa s víkem

Znáte to. Nasypete a nalejete do mísy všechny ingredience, vložíte do ní šlehač, zapnete… a v tu ránu vypadá kuchyň jako po výbuchu. Tomu předejdete pořízením zadělávací mísy s víkem, které ochrání vás i vaše okolí před zasypáním moukou a potřísněním mlékem či olejem.

5. Plech s umělým víkem

Doteď zápasíte s alobalem při přikrývaní celého plechu, aby vám buchta do druhého dne neoschla, nebo ji dokonce balíte do potravinové fólie? Tak to jste pravděpodobně ještě neslyšeli o plechu s umělým víkem. Tím buchtu po vychladnutí jednoduše přikryjete a na druhý den bude jako čerstvá.

Staňte se skvělou cukrářkou s produkty decoDoma.cz!

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup