Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

7x jarní dekor pro radost

Velikonoce jsou tu, a je nejvyšší čas vymést pavučiny, ozdobit okna a vymyslet sváteční jídelníček. Oslavme si jarní svátky uprostřed rodinné pohody.

Okna našich domovů nabyla zvláštního významu. Jsou branou do světa, který momentálně není v pořádku, a o to víc si vážíme zázemí ve svých rodinách. Očekáváme jindy optimistické jarní svátky, které si všichni chceme užít, tak se postarejme o to, abychom byli ohleduplní a spokojení s tím, co máme.

Udělat si doma hezkou pohodu, je důležité. Je to naše nejpřirozenější potřeba, tak si svůj jarní domov uspořádejte pohodlně a volný čas věnujte vyzdobení stolu i svých oblíbených míst, kde nejraději odpočíváte. Přineste si pár proutků z procházky a vytvořte si jednoduché aranžmá na okenní parapet, s dětmi odekorujte vyfouknuté skořápky vajec a přivítejte jaro jak se patří. Na stole vám určitě nebude chybět báječný mazanec z domácího receptáře i skvělá velikonoční nádivka. A nezapomeňte na své blízké, jsou-li v dosahu. Se svátečními dobrotami popřejte i pevné zdraví, byť jen přes práh dveří. Určitě bude brzy lépe. 

 

STŮL PLNÝ MAZANCŮ

 

Pokud si pro své slavnostní stolování vyberete přírodní barvy, vytvoříte harmonické prostředí, jaké lze neustále obměňovat. Svěží zelené rostliny a každý dotek jiné barvy tu velkolepě zazáří. Rustikální základ krémových barev keramiky a přírodního bambusu na prostírání vytvoří krásné zázemí pro servírování mini mazanečků, které můžete letos napéct pro každého člena rodiny zvlášť.

 

 

SVĚŽÍ JARNÍ DÁREK

 

Dámských dřeváků naleznete na našem e-shopu celou řadu. Sluníčko už se začíná snažit, tak je možné, že si je vbrzku obujeme. Máte-li zahrádku, kde už ledacos roste a kvete, je tu hezká příležitost vytvořit dárkové aranžmá pro radost i pro užitek, a to z docela dostupných věcí. 

JEDNODUCHÉ KRASLICE

 

Je mnoho možností, jak ozdobit velikonoční kraslice. Pokud jste si letos nestihli nachystat potřebný materiál, využijte jednoduše to, co naleznete doma. Vyfouknutá vejce natřete akrylovými barvami a suchý povrch dozdobte kousky prýmků, krajkou i stužkami.

 

 

KULINÁŘSKÉ DEKORACE 

 

Sladké pečivo má na našich jarních stolech nezastupitelnou roli. Na své velikonoční beránky, mazance a zajíčky se většinou těšíme od Vánoc. Korunují celé sváteční menu. Můžete je využít k radostnému dekorování pomocí vypěstovaného osení, proutků kočiček a omalovaných vajec. Uložte své sladké výtvory na prestižní místo své tabule a snažte se je alespoň hodinku uhájit před rodinou.

OZDOBENÁ JARNÍ OKNA

 

Poklady po svých předcích máme doma v šuplících všichni. Jsou v nich schované vzpomínky i nostalgie starých časů, kdy se nežilo tak hekticky jako dnes. Možná najdete ještě i vyšívací kruh, do něhož lze podobnou dečku vypnout a vytvořit z ní romantickou clonu do kuchyňského okna doma či na chalupě.

 

 

SKLÁDANKA Z UBROUSKU 

 

Velikonoční stůl obvykle překypuje dekoracemi, květinami a v prvé řadě chutným jídlem. Přesto je zde ještě místo na nápaditě upravené ubrousky. Například na veselé zajíčky, které se naučíte poskládat podle videa. Ukažte skládanku dětem, na chvíli se společně zabavíte.

PROMĚNY JARNÍCH PARAPETŮ

 

Využití okenních textilií je nesmírně široké. Stávají se nedílnou součástí interiéru a mohou i ledacos pokazit. Je nutné volit je s ohledem na světlo, výšku oken a charakter prostoru. Máte-li na oknech k dispozici parapetní desku, můžete celkový rámec dotvořit drobnými dekoracemi. V neposlední řadě se postarejte o přesazení rostlin a upevnění popínavek, aby se do nové sezony probudily ve vší kráse.

 

Další zajímavé nápady naleznete na našem blogu.

 


 

Vykrajovátka VELIKONOCE sada 3 kusů
Vykrajovátka VELIKONOCE sada 3 kusů
od 59 Kč
Skladem 1 varianta
Razítko VELIKONOCE sada 6 ks
Razítko VELIKONOCE sada 6 ks
199 Kč
Na cestě 3 sady
Zobrazit
Silikonová forma na pečení ZAJÍC
Silikonová forma na pečení ZAJÍC
119 Kč
Na cestě 2 kusy
Zobrazit

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup