Bidetová sprcha na wc na studenou vodu  - 1
Bidetová sprcha na wc na studenou vodu  - 2
Bidetová sprcha na wc na studenou vodu  - 3
Dostupnost:
Skladem 3 ksU Vás doma již ve středu 26. 10.
Vaše cena
1 599 Kč
  • předchází zdravotním komplikacím
  • lépe odstraní nežádoucí mikroby
  • vhodná při léčbě hemeroidů
  • rychlá a snadná montáž

Přídavná bidetová sprcha na WC prkénko je ideálním řešením pro každého, kdo hledá dokonalou čistotu po WC. Bidetová tryska je vhodná pro osobní hygienu, která předchází zdravotním komplikacím. Vodní sprška dokáže odstranit nežádoucí mikroby mnohem lépe než sebelepší toaletní papír. Ocení ji i lidé s onemocněním konečníku, zejména při hemeroidech, pro které je hygiena velmi bolestivá. Microbidet snadno připevníte k většině stávajících záchodových prkének. Tryska, ze které stříká voda, vyjede až po stisknutí tlačítka, do té doby je schovaná. Instalace bidetu je velmi snadná a zvládne jí opravdu každý. Bidet přivede studenou vodu pouze odbočkou od vody pro splachování.

Materiál: plast

Rozměry: balení - 25,5 x 21,5 x 6,5 cm, bidetová tryska - 11,5 x 8 x 6 cm, ovladač - 7,2 x 6,5 x 5,5 cm, délka hadice - 1 m

Záruky pro Váš nákup

2 roky záruka na tento výrobek
30 dní možnost vrácení zboží
642 Odběrných míst po celé ČR
Platba při převzetí zboží
Katalog pro rok 2016 zdarma
Ikona Slevový kupon na příští nákup


Hodnocení

Miroslava | 27.06.2016
bidet je opravdu jednoduchý na složení a nemá chybu je to ůžasná věc hlavně kde jsou malé prostory a samostatný bidet není možný ,snacha se hrozně divila k čemu to je dobré ,ne dobré výborné klavně na čisktotu super
Jitka | 30.11.2015
Bidetovou sprchu jsme si koupili na jaře 2015. Jsme s ní velice spokojeni. Cena je přijatelná a instalace jednoduchá. Manžel ji nainstaloval sám. Nyní jsme ji koupili jako dárek k vánocům pro rodinu dcery. Rozhodně doporučuji.
Jitka | 30.11.2015
Neelektronický bidet na studenou vodu jsme si koupili na jaře 2015. Instalace je velice jednoduchá, manžel jej nainstaloval sám. Když jsme vymýšleli dárek k vánocům pro rodinu dcery, rozhodli jsme se, že jim ho koupíme také, že to bude prima dárek. Jsme s ním moc spokojeni a vřele doporučuji. I cena je velice příznivá.
100%
Lenka | 12.11.2015
Slovo bidet bylo pro mě vždy "sprostým slovem". Tak jako pro mnoho z nás... Avšak na dovolené na Sicílii jsem našla odvahu vyzkoušet bidet v apartmánu. K mému překvapení jsem zjistila, že to není nic, za co by se měl člověk stydět, neboť je to mnohem dokonalejší čistota než utření se jen papírem. Po návratu jsem přemýšlela o pořízení domů. Dnes si již život bez bidetu nedovedu představit a vadí mi, že nejsou nainstalovány všude. Bydlím v paneláku, kde je trochu problém s instalací, proto jsem se rozhodla pro tento model. S tímto bidetem jsem velice spokojena. Doporučuji!
Jitka | 12.04.2015
S bidetovou sprchou jsme moc spokojeni. Snadná montáž, bezvadně funguje. Rozhodně doporučuji.
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

642 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup