Bielastické potahy CAFFÉ cihlové - rohová sedačka

  • bielastické – roztažitelné do výšky i šířky
  • velmi dobře sedí
  • kvalitní a odolný materiál

 

Napínací potahy dodají vaší sedačce novou tvář!

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vaší sedací soupravy? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré sedací soupravy během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy a navíc vypadají skutečně šik!

 

Italský styl a elegance

Bielastické přehozy na sedací soupravu mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z velmi odolné kombinace bavlny a polyesteru. Dokonale ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky.

  • Vyrobeny v Itálii.
  • Potah se bohužel nevejde do běžné pračky, ale v každé čistírně si s ním poradí.
  • Materiál: 60% bavlna, 35% polyester, 5% elastan
  • Rozměry: 350 - 530 cm
  • Potah je univerzální na pravý i levý roh

 

Ověřený výrobce

Italská firma Gaico je jednou z nejznámějších světových firem vyrábějících napínací potahy na sedací soupravy. Historie této firmy sahá až do roku 1965, kdy se ještě jmenovala Paulato Adriano a zabývala se výrobou paličkovaných krajek a třásní.

více o firmě zde »

 

Záruka kvality

Napínací potahy italské výroby mají certifikát kvality OEKO-TEX Standard 100. Certifikát OEKO-TEX je celosvětově uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží, které je vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

více o certifikátu zde »

 

Jak správně změřit Vaší sedací soupravu

Záruky pro Váš nákup

2 roky záruka na tento výrobek
30 dní možnost vrácení zboží
642 Odběrných míst po celé ČR
Platba při převzetí zboží
Katalog pro rok 2016 zdarma
Ikona Slevový kupon na příští nákup

Jak správně nasadit potah?

Video

 

Napínací potahy dodají vaší sedačce novou tvář

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašeho starého křesla či sedací soupravy? Máme pro Váš řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré sedací soupravy během chvilky. Napínací potahy italské a španělské výroby jsou vysoce roztažitelné a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy či křesla a navíc vypadají skutečně šik!


Hodnocení

Zuzana | 21.03.2016
Jsem moc spokojená, mám novou sedací soupravu, jen mě hrozně mrzí, že nejsou ještě také potahy na taburet, bylo by to kompletní, ale budu sledovat Vaše nabídky a možná se dočkám a budu si moci doladit obývací pokoj.
100%
Zuzana | 21.03.2016
jsem moc spokojená, velmi to zvedlo vzhled sedačky a křesel a tím i celého obývacího pokoje. Také jsou příjemné na dotek i sezení, konečně jsou moje vnoučata spokojená, že se jim neshrnuje, když si v pokoji sednou k pohádkám.
100%
Zuzana | 21.03.2016
Jsem velmi spokojená, zároveň to změnilo vzhled nejen sedačky, ale celého obývacího pokoje. Jsou velmi příjemné na dotek.
Josefstarypessent | 26.02.2016
Dobrý den,včera sem volal na vaše číslo a stále se namohl dovolat. Dnes se mi dvakrát ozvali z vaší firmy co jsem potřeboval a jestli je vše v pořádku.Tak toto se mi ještě u jiného prodejce nestalo.Dávám palec nahoru a dost vysoko. Děkuji Mázdra.
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

642 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup