Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Co dnes letí

Pokud hledáte křeslo, ve kterém se vám bude krásně číst, vsaďte na křeslo zvané ušák. Za tímto účelem také vznikl. Jestli ho máte někde ukryté na půdě nebo na chalupě jen kvůli tomu, že už nemá hezké čalounění, máme pro vás radu.

číst dále

Béžová propůjčí obývacímu pokoji pocit útulnosti, tepla a klidu. Vyzkoušejte ji i na sedací soupravě. Pokud jste se až doteď báli, že tato barva je na pohovku příliš světlá a náchylná na zašpinění, potahy Universo Vás přesvědší o opaku.

číst dále

Je na vaší sedací soupravě nebo křeslu vidět, že dostává pořádně zabrat? Pokud ještě čekáte, že nějakému tomu karambolu neujde, pořiďte ji ochranný plášť.

číst dále

Potahy Glamour vrátí vaší sedačce zašlou slávu. Bude vypadat, jako byste si ji právě přinesli z obchodu. Znovu se z ní stane kráska, která stojí za povšimnutí.

číst dále

Příbor musí padnout do ruky. Někdo má rád těžké a robustní tvary, někdo naopak lehké a křehké příbory. S čím neuděláte chybu, je nadčasová klasika.

číst dále

Jídelní servis podáváte na stůl téměř každý den. Proto pečlivě vybírejte – aby vás dekor neomrzel, aby se hodil k většině servírovaných jídel, a aby byl prostřený stůl pokaždé malým svátkem.

číst dále

Ač si to nechceme připustit, začíná se dříve stmívat. Rozloučení s létem ale nemusí být smutné. Pusťte si domů trošku nostalgie a probarvěte si ji pastelovými tóny babího léta.

číst dále

Stojíte před bílou zdí a přemýšlíte, jak ji vyzdobit? Přidělat obrázky často znamená vyvrtat díry do panelu, což se většinou nikomu nechce.

číst dále

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup