Concept Smoothie maker TO GO SM 3370

Kód: 15635

Concept Smoothie maker TO GO SM 3370

Kód: 15635
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Smoothie

Concept Smoothie maker TO GO SM 3370

Smoothie maker značky Concept je určen pro rychlou přípravu ovocných, zeleninových a proteinových nápojů nebo oblíbené ledové kávy. Zdravé koktejly bez barviv a konzervantů si jednoduše připravíte během pár vteřin. Mixér je navržen tak, že mixujete přímo v nádobě, ze které pak svoje smoothie můžete konzumovat, a to díky víčku uzpůsobenému k pití. S oříšky a ovesnými vločkami si snadno poradí přednastavený program PULSE. Díky němu můžete kontrolovat hrubost připravovaných surovin.

Mixér je vybavený 2 standardními rychlostmi (první pro jemnější kousky, druhá na hrubší) a také integrovanou bezpečnostní pojistkou, která nedovolí spustit mixér, pokud nádoba není správně umístěna. Nádoby jsou vyrobeny ze speciálního materiálu tritan, který díky své odolnosti vůči teplu neuvolňuje žádné škodlivé látky do vašeho nápoje či pokrmu, navíc je odolný proti rozbití nebo poškrábání. V balení naleznete druhou mixovací nádobu zdarma.

Materiál: nerez, plast
Příkon: 300 W
Rychlost: 21 000 ot./min
Hlučnost: 80 dB
Objem mixovací nádoby: 0,6 l
Délka kabelu: 100 cm

Vyzkoušeli jsme za vás!

Smoothie maker rozhodně není přístroj, který vám bude doma zahálet. My ho otestovali při přípravě hned několika typů nápojů: ovocně-zeleninové smoothie, smoothie proti jarní únavě a ledové frappé. Čím začnete vy?

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Jaro 2023.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Jaro 2023

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup