Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Cukrářkou snadno a rychle

Láká vás pečení, ale netroufáte si pustit se do složitějších věcí než je perník z krabice? Poradíme vám, co by vám doma nemělo chybět, abyste levou zadní zvládli upéct i třípatrový dort.

Miska - základ úspěchu

Bez pořádné misky neupečete ani koláček. A protože jich při pečení budete vždy potřebovat několik, kupte si rovnou celou sadu. V jedné umícháte nadýchané těsto, ve druhé našleháte hustý sníh a ve třetí připravíte lahodný krém. Vyzkoušejte třeba praktické švédské misky, které poskládáte do sebe a ušetříte tak místo v kuchyni.

S mixovací nádobou přejdete pohromě

Už jste to určitě zažili. Vezmete si mísu, vložíte dovnitř všechny suroviny potřebné na těsto, vezmete si ruční šlehač, zapnete jej a v tu ránu je půlka kuchyně pokryta vrstvou mouky s avantgardními vaječnými ornamenty. Tomu se vyhnete pořízením mixovací nádoby s víkem. Víko mixovaný obsah přikryje a zabrání jeho explodování na vás a okolí.

Bez šlehače ani ránu

Pokud nechcete, aby vám při šlehání těsta na piškot nebo sněhu z bílků upadla ruka, pořiďte si ruční šlehač. Ten během pár minut ušlehá vše, na co si zrovna vzpomenete. A díky bohatému vybavení vám uhněte třeba i kynuté těsto nebo namixuje ovocný koktejl. Ruční šlehač se zaručeně stane nejpoužívanějším přístrojem vaší kuchyně.

Se stěrkou zužitkujete těsto do poslední kapičky

Silikonová stěrka s mašlovačkou vám pomůže vydolovat z mísy i ty nejmenší zbytky těsta, šlehačky nebo krému. Už se nemusíte rozčilovat jejich vyškrabáváním pomocí lžíce. Mašlovačku využijete při pečení kynutých koláčů nebo perníčků, kdy s ní pečivo snadno potřete vajíčkem či máslem tak, aby bylo po upečení krásně lesklé a křupavé. Silikonová stěrka s mašlovačkou na sebe neváže pachy, a proto je pro účely pečení vhodnější než dřevěné výrobky.

Vezměte ochutnat i do práce

Ať už slavíte narozeniny nebo se prostě jen chcete pochlubit kolegům svým cukrářským umem, bude se vám hodit plech s víkem, které je opatřeno úchyty. Tak celý koláč nebo buchty přenesete bez problémů z místa na místo a taky se vám bude lépe skladovat. Plastové víko zabrání průniku vzduchu k pečivu a to vám neoschne.

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup