Elektrické hrnce

Máte chatu nebo chalupu? Proč si budete pořizovat velké a finančně nákladné spotřebiče, když tam celou zimu vůbec nejste nebo na to zkrátka nemáte dostatek prostoru? Pořiďte si přenosnou troubu, která vám nahradí klasickou troubu, mikrovlnku, pánev i gril. Multifunkční pomocník do kuchyně vám ulehčí práci. V troubě můžete péct, vařit, grilovat a dokonce i rozmrazovat.

S touto troubou ušetříte energii i svůj čas při přípravě pokrmů. Díky rovnoměrnému proudění vzduchu se teplo rozšíří rychleji a pokrm se připraví za kratší čas. Do skleněné nádoby pohodlně uvidíte a získáte přehled o tom, v jaké fázi přípravy se váš kulinářský výtvor nachází. Jídlo se nepřichytí ani nepřipálí, takže nemusíte používat žádný tuk.

Jídlo bude propečené ze všech stran stejně. Vychutnejte si křupavou kůrčičku a maso, které si zachová šťávu. Při dušení zeleniny bude příloha vláčná a zachová si svou chuť i nezaměnitelnou vůni.

Méně informací
1 produkt
Multifunkční hrnec 9v1 s formou na bábovku Concept
-17 %
Doprava zdarma
Multifunkční hrnec 9v1 s formou na bábovku Concept
2 499 Kč 2 999 Kč
Skladem poslední 3 ks
Zobrazit
  • 1

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející jarní období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup