Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Hřejivé mikrovlákno

Zasněně obdivujete a rádi si pohladíte heboučké plyšové medvídky, které vám připomínají dětství? Pak si zamilujete soupravy z mikrovlákna v úpravě beránek. Tento materiál hřeje stejně jako pravá beránčí kožešinka, ale splňuje všechny požadavky moderní doby

CO JE TO MIKROVLÁKNO

Mikrovlákno, jak už název napovídá, tvoří velmi malá vlákna. Jde o umělé textilní vlákno vyrobené z polyesteru jemnější než 1 dtex. Jen pro srovnání, je to vlákno tenčí než přírodní hedvábí. Například bavlněné vlákno je v porovnání s mikrovláknem až 3x hrubší, vlna pak dokonce 4x. Mikrovlákno můžete mít v různých úpravách, například právě v heboučké beránkové úpravě. 

 

VÝHODY MIKROVLÁKNA

Výrobky z mikrovláken odpuzují vlhkost a chlad z vnějšku. Velké množství pórů také umožňuje snadné odpařování potu. Produkty z mikrovlákna jsou na omak velice příjemné, jsou měkoučké a velmi se podobají přírodnímu hedvábí. Materiál je odolný proti žmolkování a praním a čištěním neztrácí své pozitivní vlastnosti.

Nejvýznamnější výhodou mikrovlákna je, že díky velmi jemné struktuře umí udržet teplo. Je extrémně hřejivé a vyniká úžasnou hebkostí a jemností. Když se do něj zachumláte, možná si vzpomenete na dětství a to, jak jste milovali hebké plyšáky. Můžeme potvrdit, že náš beránek z mikrovlákna je u dětí obzvlášť oblíben. Můžete jim i sobě pořídit samostatnou přikrývku z mikrovlákna a nebo si užít ještě více jemnosti s beránkovou soupravou, která obsahuje kromě deky i povlak na polštář a podložku, které nahrazuje prostěradlo. 

 

JAK O NĚJ PEČOVAT

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě pletený materiál je u něho omezena prostupnost pylů a roztočů. Je tedy vhodné i pro alergiky. A vzhledem k tomu, že se dá prát, můžete ho bez obav vložit do pračky. Materiál je velmi stálý a i po mnohočetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé. Výrobky z mikrovlákna lze běžně prát v automatické pračce při maximální teplotě 40 C°.  Doporučujeme ale nepoužívat aviváž, která vlákno obalí stejně jako v případě ručníků.  

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup