Všechno musí pryč! Likvidace zimních zásob se slevou až 67%.   Výhodně nakoupit >

Jak vybrat potah

Rozhodli jste se, že si vaše sedací souprava zaslouží změnu? Poradíme vám, jak ji co nejlépe vybrat nový dobře padnoucí kabátek v podobě nového napínacího potahu.

1. KROK

Vyberte typ sedačky nebo křesla. U základních tvarů je to velmi jednoduché. Například u dvojsedačky nebo trojsedačky se řiďte především šířkou nábytku. Podrobného průvodce, jak správně měřit najdete zde. Větší tvary nábytku, jako je třeba rohová sedačka, se měří podobně. Připravili jsme pro vás i krátký videonávod.

Zákazníci se nás často ptají na rozdíl mezi rohovou sedačkou a sedačkou s otomanem. Klasická rohová sedačka je z obou stran ukončená područkami. Sedačka s otomanem má područky jako klasická trojsedačka a k sedačce je přidaný otoman, na který si můžete pohodlně natáhnout nohy.

Pokud je opěrka na záda protažena až k otomanu, máte doma rohovou sedačku s tzv. relaxem. Potah přímo na tuto sedačku nenabízíme, ovšem mnoho zákazníků si zakoupí potah na klasickou rohovou sedačku a upraví si jej na tvar své sedačky, většinou stačí jen přebývající látku zasunout mezi sedáky.

 

    Rohová sedačka s relaxem

2. KROK

Vyberte si barvu potahu. Nikde není psáno, že musíte mít všechen sedací nábytek ve stejné barvě. Při kombinování barev vám pomůže barevný kruh. Nejjednodušší jsou kombinace tón v tónu - odstíny jedné barvy od nejsvětlejší k nejtmavší. K vaší vybrané sedačce se budou hodit i barvy sousedící na barevném kruhu. A doplnit je můžete o barvu z protilehlého spektra. Jde o doplňovou barvu, která se na barevném kruhu nachází naproti. Pomoci vám může inspirace, kterou jsme pro vás připravili v článku Obývák 3x jinak

Potahy drží i na kožených sedačkách. Je ale lepší, pokud má sedačka hlubší mezery mezi sedáky a potah lze hodně hluboko zasunout a zafixovat upevňovacími válečky, které si můžete k potahu dokoupit. 

Naše potahy nejsou šité v Číně. Nakupujeme je pro vás v Itálii, Španělsku a Turecku a za jejich kvalitu ručíme. Mnozí z nás je sami používají ve svých domovech. Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, můžete potahy snadno reklamovat.

 

3. KROK

Potahy vám přišly domů a nevíte si rady s jejich nasazením? Podívejte se na naše instruktážní video.

Pokud vám potahy na sedačce nesedí či se vám nelíbí, nic se neděje. Máte 30 dní na jejich vrácení a my vám vrátíme peníze. Stále si nejste jistí nebo máte jiné dotazy? Kontaktujte naše zákaznické oddělení na čísle 491 204 205, případně můžete fotku vaší sedačky poslat na naši facebookovou stránku nebo na email info@decodoma.cz, abychom vám dokázali s výběrem lépe poradit.

 


 

Nejoblíbenější kolekce

Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ antracit rohová sedačka (š. 350 - 530 cm)
-19 %
Doprava zdarma
Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ antracit rohová sedačka (š. 350 - 530 cm)
3 495 Kč 4 329 Kč
Na cestě více než 20 ks
Zobrazit

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup