Kempingové nádobí

Mezi nejhezčí chvíle dětství často považujeme dobu prázdnin s rodinou někde v kempu, nebo čas strávený s kamarády na letním táboře v lese či u vody. Mnozí z nás chtějí podobné zážitky dopřát i svým dětem a tak je kempování a pobyt v přírodě stále velmi oblíbeným způsobem, jak na chvíli uniknout ze špíny a ruchu města.

Pro pobyt v kempu však potřebujeme alespoň základní kempingové vybavení, mezi které patří i kempingové nádobí. Když se řekne kempingové nádobí, zajisté se každému vybaví ešus. Typický ešus je složen ze dvou misek s držátky a z víčka. Z dětství si bezpochyby všichni pamatujeme ešus hliníkový. Dnes se ale od hliníku ustupuje a vy si můžete vybrat modernější a zdravotně nezávadný ešus v nerez provedení, do kterého si v našem kotlíku uvaříte třeba prvotřídní guláš.

1 produkt
Smaltovaný kotlík na guláš Smaltovaný kotlík na guláš
499 Kč
Skladem poslední 3 ks
  • 1

Tištěný katalog

Prolistujte si náš tištěný katalog plný novinek pro váš útulný domov. A navíc za super ceny! Neotálejte ani minutu a inspirujte se našimi nápady.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup