Kvetoucí čaj bílý - Jasmínový květ

Napsat recenzi
Kód: 10469

Kvetoucí čaj bílý - Jasmínový květ

Napsat recenzi
Kód: 10469

Zboží je bohužel pro velký zájem vyprodáno a nyní ho není možné objednat.

Vyprodáno
DOPRAVA ZDARMA
K OBJEDNÁVCE NAD 1000 Kč

Kvetoucí čaj bílý - Jasmínový květ

  • s jasmínem
  • jemná chuť

Stříbrné jehličky s jasmínem. Kvetoucí čaj je čaj vázaný dokulovitých oříšků. Tajemstvím vázání čajových lístků do těchtounikátních uměleckých dílek vládne jen úzká skupina čínských mistrů, proto je kvetoucí čaj tak vzácný. Uvnitř každého oříšku kvetoucího čajeje vázaný květ různých barev a velikostí. Kvetoucí čaj serozvine, pokud ho vložíte do nádoby, nejlépe skleněné, s horkou vodou.Horká voda způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat, auvolní květ, který se skrývá uvnitř. Pravý kvetoucí čaj je vyroben pouze z těch nejlepších lístků bílého čaje.

Bílý čaj Yin Zhen (Stříbrné jehličky)je pojmenován po stříbrných jehličkách, které jsou uvnitř poupat tétorostliny. Yin Zhen, který je základní surovinou pro výrobu kvetoucíhočaje, je velice vzácný. Sbírá se ručně a pro výrobu kvetoucíhočaje se vybírají jen ty nejlepší lístky. Neopakovatelný zážitek z čajeje zajištěn vysokou kvalitou čaje a přísným výběrem lístků, které sevážou. Pouze jehličky z ještě nevykvetlých poupat mohou sloužit provýrobu pravého kvetoucího čaje.

Stejně jako černý nebo zelený čaj itento král mezi čaji obsahuje tein. Jemná chuť a nezaměnitelné aroma zněj dělají celosvětově nejžádanější čajovou záležitost. Čajové květyjsou dokonce vhodné ke konzumaci!

Teplota vody: 100 °C

Objem: použít cca 500 ml

Doba louhování: 10 min

Tento kvetoucí čaj splňuje nejpřísnější normy Evropské unie (EG) Nr. 396/2005 o maximálním možném množství obsažených pesticidů aje tím nejkvalitnějším kvetoucím čajem k dostání na českém trhu!

Hodnocení (0)

Napište recenzia vyhrajte peníze za váš nákup zpět!
Více informací
0%
Hodnotilo 0 uživatelů
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Nevybrali jste si?

Zkuste jiné zboží z kategorií Kvetoucí čaje , Vybavení kuchyně , Čaje

Tištěný katalog

Prolistujte si náš tištěný katalog plný novinek pro váš útulný domov. A navíc za super ceny! Neotálejte ani minutu a inspirujte se našimi nápady.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2018

1256 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup