Kvetoucí čaj bílý - Stříbrná romance

Kód: 10472

Kvetoucí čaj bílý - Stříbrná romance

Kód: 10472
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Vybavení kuchyně

Kvetoucí čaj bílý - Stříbrná romance

  • s jasmínem
  • jemná chuť

Stříbrné jehličky s jasmínem. Kvetoucí čaj je čaj vázaný dokulovitých oříšků. Tajemstvím vázání čajových lístků do těchtounikátních uměleckých dílek vládne jen úzká skupina čínských mistrů, proto je kvetoucí čaj tak vzácný. Uvnitř každého oříšku kvetoucího čajeje vázaný květ různých barev a velikostí. Kvetoucí čaj serozvine, pokud ho vložíte do nádoby, nejlépe skleněné, s horkou vodou.Horká voda způsobí, že se čajové lístky začnou pomalu rozevírat, auvolní květ, který se skrývá uvnitř. Pravý kvetoucí čaj je vyroben pouze z těch nejlepších lístků bílého čaje.

Bílý čaj Yin Zhen (Stříbrné jehličky)je pojmenován po stříbrných jehličkách, které jsou uvnitř poupat tétorostliny. Yin Zhen, který je základní surovinou pro výrobu kvetoucíhočaje, je velice vzácný. Sbírá se ručně a pro výrobu kvetoucíhočaje se vybírají jen ty nejlepší lístky. Neopakovatelný zážitek z čajeje zajištěn vysokou kvalitou čaje a přísným výběrem lístků, které sevážou. Pouze jehličky z ještě nevykvetlých poupat mohou sloužit provýrobu pravého kvetoucího čaje.

Stejně jako černý nebo zelený čaj itento král mezi čaji obsahuje tein. Jemná chuť a nezaměnitelné aroma zněj dělají celosvětově nejžádanější čajovou záležitost. Čajové květyjsou dokonce vhodné ke konzumaci!

Teplota vody: 100 °C

Objem: použít cca 500 ml

Doba louhování: 10 min

Tento kvetoucí čaj splňuje nejpřísnější normy Evropské unie (EG) Nr. 396/2005 o maximálním možném množství obsažených pesticidů aje tím nejkvalitnějším kvetoucím čajem k dostání na českém trhu!

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Léto 2023.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2023

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup