Dřevěný svícen ANDĚLÍČEK pro sváteční atmosféru ke každé objednávce nad 990 Kč.

Ložnice jako sen

Klíčovou vlastností prostoru kde spíme, je jednoduchost. V podstatě se všechny úkoly dají shrnout do několika bodů. Především je třeba vybrat pevný rám postele, kvalitní matraci, vyřešit zastínění prostoru a zjednodušit úklid a údržbu lůžkovin. V ložnici by měl panovat klid a harmonie.

Máme-li řešení všeho praktického za sebou, začneme se zajímat o to nejpříjemnější - o to, čím se přikryjeme, a jaké barvy a vzory si pustíme do ložnice. Nakonec není od věci pomyslet na měkký došlap koberců a náladové osvětlení. 

 

 

LOŽNÍ PRÁDLO PŘINÁŠÍ ZMĚNU

 

S novým ložním povlečením vaše ložnice skutečně omládne. Přidáte-li ještě další bytové a textilní doplňky, úplně změní styl.  Pořiďte si jen pár sad, ať si zase za čas můžete vaší ložnici oživit podle nálady nebo aktuálních moderních trendů. U povlečení je příjemným zjištěním fakt, že některé druhy materiálů nevyžadují ani žehlení. Jedná se o ložní soupravy z mikroplyše, krepu či mikrovlákna.

 

 

KOMFORTNÍ MATRACE

 

Matrace by měla být kompatibilní s vybraným typem roštu. Dorůstající děti potřebuji tvrdší matraci, starším lidem a osobám s problémy pohybového aparátu se doporučuje matrace ortopedická. Ta se vyznačuje rozdílnou tuhostí jednotlivých zón. K nejoblíbenějším patří středně tvrdé matrace, jež jsou vhodné pro pevný i lamelový rošt. Jejich životnost prodloužíte snímatelným chráničem

ŽALUZIE, ZÁCLONY NEBO ZÁVĚSY?

 

Spánková hygiena vyžaduje šero a tmu, jen tak si dokážeme kvalitně odpočinout. Máte-li pocit, že k oknům patří neodmyslitelně záclony, pak si k nim určitě pořiďte také textilní závěsy nebo vertikální či horizontální žaluzie. Zlepší kvalitu vašeho spánku a zároveň vám poskytnou pocit soukromí. Co se týká závěsů, jsou ideální tmavé barvy, která v místnosti vytvoří příjemné přítmí.

 

 

 

UKLIZENO S ELEGANCÍ

 

Elegantní přehozy budou vaší posteli slušet. Když se vám nechce stlát, jednoduše postel zakryjete přehozem a je to. Navíc je vaše lůžko dokonale chráněné před prachem. Přehoz na postel je k dostání jak ve variantě na jednolůžko, tak na dvojlůžko. V obou případech bude mít velkorysý přesah až na zem. 

DEKY NAHRADÍ I LŮŽKOVINY

 

Hřejivý beránek se rychle stane součástí vaší domácnosti. Stačí se v něm jednou vyspat, a budete se těšit na každý večer. Plyšový materiál si zamilují hlavně děti. Největší zmrzlíci nedají dopustit na prošívanou beránkovou deku s výplní z dutých vláken. Tyto deky totiž perfektně izolují. Navíc se v nich nedrží roztoči, proto jsou vhodné i pro alergiky.

 

 

 

Další zajímavé tipy naleznete na našem blogu.

 


 

Co se vám bude hodit

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2022.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Psali o nás

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2022

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup