Matrace 160 x 200 cm

Exkluzivní matrace v naší nabídce jsou vyvíjeny za použití nejvyspělejších technologií, proto vám poskytnou zdravý a pohodlný spánek bez kompromisů. Základní řadu tvoří krycí matrace z polyuretanové (zkráceně PUR) pěny. Tato pěna je pružná, má výborný odpor proti stlačení a vysokou tvarovou stálost. Dokáže sjednotit proleželá místa matrace a tím ji zpohodlnit. Studená pěna, někdy označována jako HR (z anglického High resilience), je vysoce pružná. Navíc je díky otevřené buněčné struktuře velice prodyšná. Dokáže velice dobře odvádět teplo a vlhkost od těla. Proto je velice vhodná pro ty, kteří se ve spánku hodně potí.

Posledním a v současnosti nejoblíbenějším materiálem pro krycí matrace je paměťová (někdy nazývaná líná nebo visco-elastická) pěna. Tato pěna se přizpůsobí vašemu tělu, neboť unikátní efekt pomalého vracení na něj nevytváří žádný tlak. Je určena všem, kdo mají problémy s páteří, klouby nebo proleženinami. Má velmi pozitivní vliv na krevní oběh. Současně s tím tělo stabilizuje v optimální poloze, ve které se méně otáčí a díky tomu je spánek klidnější a hlubší. Paměťová pěna absorbuje tělesnou teplotu a udrží si ji, dokud na ní ležíte. Zjednodušeně by se mohlo říct, že paměťová pěna hřeje.

  • Doporučujeme
  • Od nejlevnějšího
  • Od nejdražšího
  • Od nejoblíbenějšího
5 produktů
Rozměr: 160 x 200 cm

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Psali o nás

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup