Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Mýt či nemýt!

Chystáte se na generální jarní úklid v podobě umytí všech oken, zrcadel a jiných lesklých ploch? Vyhlásit válku prachu a porazit ho do posledního do posledního zrnka. Nebo ho raději bojkotujete? Pro obě skupiny něco máme.

Pokud se na jarní úklid nechystáte, máme pro vás několik bodů, proč s vámi souhlasit.

  1. Neuklízím, protože zadarmo ani kuře nehrabe. Chytré hlavy spočítali, že odvedete práci v hodně 50.000 Kč úplně zadarmo.

  2. Nedělám si starosti s prachem, protože sterilní prostředí škodí a zbytečně oslabuje imunitu.

  3. Nemyju okna, protože mám ráda ptáky. Příliš pečlivě vyleštěná okna je přitahují a svádí ke smrtícímu nárazu.

  4. Neuklízím, protože mám skvělý time-managment. Udržování nepořádku je časově mnohem úspornější, než udržování pořádku.

  5. Jsou důležitější věci, než domácnost.

Pokud se do něj pustíte, tleskáme vám! A připojujeme několik pomocníků, díky kterým prach i na těch nejnedostupnějších místech nebude mít šanci. Dostanete se s nimi opravdu všude.

Nástavec na vysavač je ideální k úklidu radiátorů, škvír mezi skříněmi, klávesnic nebo vnitřku auta. Díky nástavci na vysavač se konečně dostanete do všech nepřístupných koutů. Hadici jednoduše nasadíte na všechny typy standardních vysavačů a pohodlně vysajete škvíry za skříněmi, radiátory, klávesnice nebo interiér auta.

Další „pracholapkou“ v domácnosti jsou žaluzie. Kartáč na čištění žaluzií si s ním ale hravě poradí. Vyčistíte s ním až 6 žaluzií najednou. Jedno okno tak máte uklizené během chvilky. Jemné chloupky žaluzii nijak nepoškrábou, ale zbaví jí veškerého prachu. Kartáč se velmi snadno čistí, stačí ho nechat odmočit ve vodě.

Nebojte se zapojit do úklidu i děti! S rukavicí na utírání prachu je bude práce bavit víc, než když jim dáte jen staré bavlněné tričko. Úklidové rukavice z jemného materiálu, se kterými Vám půjde utírání prachu pěkně od ruky.

Druhým pomocníkem, který si děti zamilují, je štětka na čištění radiátorů. Kdo by si nechtěl zahrát na malého kominíka. Speciální kartáč na radiátory odstraní nánosy prachu bez odstranění vrchního krytu radiátoru. Kartáč na radiátory je vyrobený z kozí srsti, která důkladně a přesto jemně vyčistí každou skulinu. Čistý radiátor bez nánosů prachu šetří náklady na vytápění.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup