Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Nákupy pro dobrou věc s rádiem Blaník

 

Pojďte do toho s námi. Udělejte u nás radost svým blízkým a po zadání kódu BLANIK vám dáme 10 % slevu. A zároveň díky zadání kódu my darujeme stejnou hodnotu, tedy 10 % z vaší objednávky,  Domovu U Biřičky. Jen nezapomeňte zadat v košíku kód BLANIK.

Jakmile sečteme všechny objednávky, předáme domovu produkty, které jim udělají radost. Předání proběhne s přítomností rádia Blaník.

Nemusíte darovat peníze, ty darujeme za vás. Vy si uděláte radost a my uděláme radost Domovu U Biřičky. Jsme společensky zodpovědná společnost, a jak zjistíte na našich stránkách, pomáháme rádi.

Domov U Biřičky jsme si nevybrali náhodou. Některé ze zaměstnanců decoDoma zdejší klienti dobře znají a produkty z naší nabídky jim čas od času zpříjemní život. Například vzory povlečení vídali na obličejích sestřiček v podobě látkových roušek, které jim právě jedna z našich šikovných kolegyň ušila. Napínacími potahy jsme vybavili jejich oblíbená křesla a dali jim tak hezčí tvář. A rádi bychom je s vaší pomocí potěšili hřejivými dekami.  

 

Inspirace pro pohodový adventní čas

 

Advent je obdobím společenských setkání, rozjímání i solidarity. Pokud chcete svým nákupem přispět na Domov U Biřičky, ale nevíte, co si pořídit, prolistujte si naši adventní inspiraci. Máme pro vás tipy pro všechny věkové kategorie pěkně pohromadě. Přidali jsme k nim i recepty na vánoční cukroví, jedlé dárky, návody na přípravu vánočních dekorací nebo babské rady pro úklid.

Hned v úvodu najdete adventní kalendář, aby byl váš advent skutečně pohodový, a na nic jste nezapomněli. Doufáme, že díky této pomoci prožijete krásný předvánoční čas a pomůžete svým nákupem

Pokud každý rok netrpělivě vyhlížíte barevné trendy sezóny, nebudeme vás dlouho napínat. Podle designéru je letošním hitem mimo jiné fialová barva. Vůbec se jí bát nemusíte. Dobře ladí s luxusní zlatou, ale také bílou. Protože je to naše firemní barva, neváhali jsme a ustrojili stromeček podle trendů. 

Vánočně vyzdobený domov ale není jen o dekoracích na stromeček; ke kouzlu výjimečnosti celého období přispějí i drobné změny v interiéru - teplounké povlečení se zimním dekorem v ložnici, chlupaté polštářky a deky rozhozené na sedacím nábytku nebo třeba útulná snídaně v hrnečcích se soby a zasněženým lesem. Vytáhněte ze skříní své dřímající zimní zásoby - romantické svítící řetězy se zvonky a hvězdami či beránkem zateplené přikrývky.

Ale pamatujte, nehledě na trendy jde hlavně o to, abyste se doma cítili dobře. S námi to zvládnete levou zadní.  

Přejeme vám krásné vánoční svátky.

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup