Novinka, která udělá i z hodně staré sedačky nádherný kus nábytku

Sedací soupravu najdete téměř v každé domácnosti a současně zjistíte, že se jedná o jeden z nejvíce zatížených kusů nábytku. Na sedací soupravě tráví poměrně velkou část volného času celá rodina, a podle toho také sedačky vypadají.

Brzy se začnou objevovat více či méně prosezelá místa a potah ztrácí svůj lesk – sem tam ho „zdobí“ fleky „nejasného“ původu. Škodu na potahu mohou napáchat i drápky vašeho domácího mazlíčka. Ježí se vám při pohledu na sedačku chlupy na hlavně, protože vypadá příšerně? Potom vás určitě potěšíme! Na trhu je nové řešení, jak dodat i velmi starým kusům ztracenou krásu – prosím, seznamte se.

Co rozhodně nesmíte udělat

Pokud vaše stará sedačka začíná vypadat opravdu nepřijatelně, je třeba jednat. Jako první vás zřejmě napadne, že fleky můžete snadno zamaskovat dekou. NE! Toto nikdy nedělejte. Deky se budou shrnovat a výsledek bude ještě horší. Sedačka bude vypadat neupraveně, s obyčejnou dekou prostě nic nevyřešíte.

Řešení, které baví

Jestliže nemáte peníze na novou, nesmutněte! Je tu revoluční novinka, která dokáže i opravdu zašlou sedačku přeměnit k nepoznání. Jedná se o speciální napínací potahy. Potahy jsou ušity z unikátního elastického materiálu, díky čemuž se dokáží perfektně přizpůsobit tvaru jakékoliv sedací soupravy. Stanou se vlastně její druhou kůží. Díky dokonalé přilnavosti nikdo nepozná, že se jedná „jen“ o potah. Vypadají opravdu skvostně.

Prvním typem jsou monoelastické potahy na sedačky, které jsou roztažitelné pouze do šířky. Tyto mají pevně danou délku, díky čemuž jsou vhodné hlavně pro sedačky s odnímatelnými sedáky. Pokud by bylo látky více, než je potřeba, dá se její přebytek jednoduše schovat. Druhým typem jsou multielastické potahy na sedací soupravy, které se na rozdíl od předchozích, dají roztahovat do délky i šířky. Tato vlastnost umožňuje jejich použití na všechny typy sedacích souprav. Vhodné jsou dokonce i na rohové sedací soupravy.

Design i struktura vás mile překvapí

V nabídce najdete výhradně kvalitní potahy od prověřených výrobců – italské GAICO a španělská Nueva Textura. Vybírat je možné z více než 30 různých designových provedeních. Některé potahy mají dokonce i jemnou strukturu, díky které jsou ještě příjemnější na dotek a vypadají opravdu luxusně. Potahy jsou zárukou, že i vaše sedací souprava bude vypadat skvěle velmi dlouho. Dají se totiž jednoduše sundat a vyprat v pračce.

Cena napínacích potahů na sedačky začíná na pouhých 1 095Kč, takže není nad čím váhat, co myslíte?

Kromě nich je možné v e-shopu koupit i napínací potahy na křesla či židle.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup