Pečené čaje

Pečený čaj je lahodný, přírodní a zdravý ovocný nápoj. Je připravený z kousků ovoce a konzervovaný pouze cukrem. K dochucení pečeného čaje se používá skořice, kardamom, vanilka, nebo zázvor, proto si každý najde svou oblíbenou příchuť. Pečený čaj zalitý studenou vodou s kousky ledu poskytne dokonalé osvěžení v parném létě. Horký pečený čaj zase báječně zahřeje v chladných dnech. Pití pečeného čaje nemá žádná omezení. Mohou ho pít po celý den děti i dospělí. Jakmile ovocný pečený čaj jednou ochutnáte, už nikdy si nevzpomenete na obyčejné sypané nebo pytlíkové ovocné čaje. Ale pozor! Na pečeném čaji si velmi snadno vybudujete závislost. Naštěstí je tato čajová závislost naprosto neškodná. Připravte si pečený čaj do krásného hrníčku a vychutnejte si dokonalé spojení chuti ovoce a koření.

0 produktů
Zobrazeny výsledky pro:
Ups! Zvoleným filtrům nevyhovují žádné produktyZrušit filtry
  • 1

Tištěný katalog

Prolistujte si náš tištěný katalog plný novinek pro váš útulný domov. A navíc za super ceny! Neotálejte ani minutu a inspirujte se našimi nápady.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2018

1256 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup