Fritézy a pečící pánve

Jezdíte často na chatu či chalupu? Pořiďte si přenosnou pečící pánev. Její přednost spočívá v několika funkcích, které snadno zastane. Můžete v ní dusit, péct smažit nebo vařit. Díky plynule regulovatelnému termostatu nastavíte požadovanou teplotu rychle a pohodlně.

Největší výhodu představuje keramický povrch. Keramika je velmi oblíbený materiál pro svou nepřilnavost. Pokrmy se vám v této pánvi nepřipálí ani nepřichytí k povrchu. Čistění se díky tomu stává snadným a především rychlým úkonem. Vrchní část pečící pánve tvoří odnímatelná skleněná poklice. Přes čiré sklo krásně uvidíte, jak se váš výtvor připravuje a nemusíte neustále poklici odklápět, abyste se podívali, v jaké fázi se jídlo nachází. Pánev nabízíme ve dvou velikostech 4,2 a 7 l.

Dodržujete zdravý životní styl? Pak se vám pečící pánev bude opravdu líbit. Jídlo v ní totiž připravíte zcela bez použití tuku, díky keramickému nepřilnavému povrchu. Jezte zdravěji.

  • Doporučené
  • Od nejlevnějšího
  • Od nejdražšího
  • Od nejoblíbenějšího
3 produkty
Elektrická pečící pánev BRAVO Elektrická pečící pánev BRAVO
od 1 190 Kč
Skladem 2 varianty
Mini fritéza CLATRONIC FFR 2916 1 L Novinka Mini fritéza CLATRONIC FFR 2916 1 L
699 Kč
Dostupné od 20.8.
Zobrazit
  • 1

Tištěný katalog

Prolistujte si náš tištěný katalog plný novinek pro váš útulný domov. A navíc za super ceny! Neotálejte ani minutu a inspirujte se našimi nápady.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup