Podrobná pravidla

Tato pravidla upravují podmínky soutěže "Hlasování v anketě ShopRoku" dále jen „Soutěž“)

Pořadatelem soutěže je společnost decoDoma s.r.o. se sídlem Praha 10 - Michle, Bohdalecká 1490/25, PSČ 101 00,
IČ: 242 65 403 dále jen „Pořadatel“).

 

Základní ustanovení
Soutěž bude probíhat na území České republiky v termínu od 1. 12. 2017 do 28. 2. 2018 (dále také jako „doba trvání Soutěže“).

 • Do soutěže byly vloženy tyto výhry: 3 x Napínací potahy dle vlastního výběhu v maximální hodnotě 5000 Kč na 1 soutěžícího. 20 x Polštářek pod záda v hodnotě 249 Kč.
 • Účast v Soutěži je podmíněna hlasováním pro obchod decoDoma.cz v anketě ShopRoku 2017 a potvrzením svého hlasování do 28. 2. 2018. Další podmínka je zaslání osobních údajů ve formě email, ze kterého hlasovali, jméno a příjmení na emailovou adresu soutez@decodoma.cz.
 • Výherci soutěže budou vyhlášení 3. 3. 2017 za přítomnosti notáře. Výherci budou losování vytažením z osudí.
 • Účastník soutěže nemůže nárokovat jinou výhru, než která mu bude vydána. Výhry nelze vyplatit alternativně v hotovosti.
 • Soutěže se lze zúčastnit opakovaně pod různými emailovými adresami.
 • Soutěžící je o výhře informován emailem pracovníkem decoDoma.cz po skončení akce. Tj. nejdříve 7.3.2018 ve 12 hod. Výherce sdělí adresu, na kterou mu bude zaslána výhra.
 • V případě, že soutěžící neuvede platnou adresu, tj. vrátí-li se výhra zpět odesílateli jako nedoručená, ztrácí nárok na výhru. Výhry, které není možné doručit nebo je jejich doručení spojeno s nečekanými obtížemi, propadají bez náhrady Pořadateli.

 

Všeobecná ustanovení:

 • Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba starší 18-ti let s trvalým pobytem na území ČR. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci Pořadatele a osoby jim blízké, jakož i zaměstnanci ostatních spolupracujících společností. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností nebo osoba jim blízká, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána. Výhra v soutěži se nepředá také v případě, že Pořadatel zjistí nebo budou mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.
 • Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.
 • Rozesílání výher bude probíhat Českou Poštou.
 • Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za ztrátu či nedoručení soutěžních zásilek. Platí, že Pořadatel svou povinnost splní tím, že na zpáteční adresu uvedenou v rámci soutěžní zásilky odešle výhru.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této Soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn Soutěž ve vážných a zcela odůvodnitelných případech změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti v Soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této Soutěže ztrácí účastník nárok na výhru.

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy na dárky pro vaše blízké, ale i inspiraci na vánoční dekorace. Vyhněte se předvánočnímu stresu a objednejte si v klidu domova.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2018

1338 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup