Potáhneme téměř jakýkoliv tvar

Váháte, jestli vám budou napínací potahy sedět právě na vaši sedačku nebo křeslo? Postupujte podle jednotlivých kroků. 

1.    Vyberte si typ sedačky podle našeho obrázkového manuálu, který najdete v levém sloupci e-shopu.

Pokud si nejste jisti, máte možnost sedačku vyfotit a fotku nám společně s rozměry poslat přes facebook nebo na info@decodoma.cz. Poradíme vám, zda je potah vhodný pro váš typ sedačky. Tady vidíte nabídku standardních typů. 


2.    Změřte sedačku. Ke správnému výběru potahu potřebujete dva rozměry. Šířku a výšku.

Šířka se měří včetně opěrek na ruce, jako byste přes opěrky položili pravítko.

Výška se dobře měří ze zadu křesla. Od země (ale pozor, bez nožiček) změříte celou výšku sedacího nábytku.

Rozměry, které uvádíme u jednotlivých potahů, jsou v rozmezí od – do. Tedy minimální a maximální šířka a výška. Když máte rozměr v tomto limitu, tak Vám potah bude vyhovovat. U většiny potahů je ideální výška sedacího nábytku mezi 90 – 100 cm. U potahů Glamour je výška až do 110 cm. Výjimkou je potah na křeslo ušák, který se natáhne až do 114 cm. Jednotlivé údaje najdete u potahu, který jste si vybrali. 

Podívejte se na naše video, jak změřit rohovou sedačku

3.    Pro jaké sedačky potahy nenabízíme – pro sedačky ve tvaru písmene U, pro rozměrné sedačky bez područek nebo pro sedačky s atypickými područkami. Opět máte možnost poslat fotku, případně se podívat do fotogalerii našich zákazníků. Řada z nich si potah upravila i pro atypické sedačky. 

4.    Materiál vaší sedačky – je jedno, jestli máte sedačku potaženou látkou nebo koženou. I na kožených sedačkách potahy drží, ale je potřeba použít upevňovací válečky. 

5.    V případě, že vám potah nebude sedět, máte 30 dní na jeho vrácení a my vám vrátíme peníze. 

A teď pár záludných otátek, které jsme od vás dostali. 

Rohovka nebo sedačka s otomanem? 
Základní rozdíl mezi rohovou sedačkou a sedačkou s otomanem je opěrka. Pokud je opěrka na záda protáhla až k otománku, máte doma rohovou sedačku s tzv. relaxem. Sedačka s otomanem má područky jako klasická trojsedačka a k sedačce je přidaný otoman na nohy. 

Mám rohovku, ale bez područek? 
Aby potahy na rohové sedačce seděly tak, jak mají, musí mít područky na obou koncích sedací soupravy. Ze zkušeností našich zákazníků však víme, že potahy upevní i na sedačky, kde například jedna područka chybí, nebo je zakončena otomanem 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup