Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Potahy na sedačky bez opěrek

Napínací potahy se hodí pro celou řadu běžně vyráběných sedaček a křesel. Nabízíme i variantu pro sedačky bez bočních opěrek, tedy pro sedačky bez područek. Velmi často to jsou sedačky typu clic-clack a rozkládací pohovky.

Pokud máte podobný typ sedačky jako na fotce, vybrat si můžete z těchto variant potahů - PROHLÉDNOUT. 

Díky snadné údržbě napínacích potahů, si konečně můžete na sedací soupravě dopřát smetanové tóny. Když budete spokojeni, pořiďte si další potah v odlišném barevném odstínu. Nejen, že si během roku dopřejete příjemnou proměnu bytu, ale v okamžiku, kdy se jeden potah pere a suší, jednoduše navléknete druhý. Zde vidíte v detailu, jak bude vypadat zakončení potahu.

 

 

Stejný typ potahu se hodí i na starší typy sedaček a křesel s dřevěnými područkami. V prostoru působí díky chybějícím područkám méně mohutně a zároveň si máte kam opřít ruku. U jednobarevných variant potahu můžete stejný potah zvolit i pro křeslo s dřevěnými područkami.

 

 

Pokud máte sedačku clic clac, můžete vybavit potahem i ji. Na praktickou a moderní pohovku Clic Clac se také hodí potahy pro varianty sedaček bez područek.  ​Kromě jednobarevných variant z kolekce Glamour nebo Carla, můžete sáhnout i po potazích se vzorem. Najdete je například v kolekci Zuma nebo Casiopea

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup