Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Potahy v pořadu Všechno, co mám ráda

 

 

V pořadu Všechno, co mám ráda, jsme pomohli Kristýně Kociánové připravit překvapení pro Dášu Zázvůrkovou. Na jejich sedačce i po vyčištění zůstalo pár skvrn a tak přišly na pomoc potahy decoDoma. Napínací potahy totiž fungují v podstatě jako nové čalounění a zakryjí veškeré nevyčistitelné skvrny nebo prodřená místa.

 

Sedačka v novém kabátě

 

Kristýna vybrala potah, který byl hodně podobný původnímu čalounění – oříškovou Niagaru pro sedačku s otomanem. A pustila se do proměny. Na výsledek se můžete podívat 4. 3. 2021 v pořadu Všechno, co mám ráda.

V dalším jubilejním 100. díle pořadu budete mít možnost soutěžit o beránkovou soupravu. Ale zase abychom vám neprozradili všechno. 

 

 

Jak postupovat, pokud chcete proměnit sedačku s novým potahem?

 

1. Nejdříve si sedačku změřte. Není to nic složitého. Máme pro vás návod krok za krokem. Úplně nejdůležitější je její šířka.

2. Vyberte si barvu. Můžete buď vybrat barevné potahy, které vytvoří ze sedačky dominantu, nebo zůstat u neutrálnějších variant jako je oříšková nebo smetanová.

3. Až vám potah přijde, najděte jeho zadní část a začněte natahovat. Pomůže vám i naše instruktážní video.

4. Pečlivě urovnejte švy na rohy, přebývající látku zastrčte mezi opěrnou a sedací část. Nakonec vše zafixujte válečky.

5. Teď už jen dolaďte polštářky a máte hotovo. Celá proměna vám nezabere více než 5 minut. U větších sedaček doporučujeme přizvat si na pomoc ještě druhou osobu. Díky pomoci bude natahování potahů ještě rychlejší.

 

 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup