Představujeme dodavatele framsohn

Firma framsohn Frottier GmbH patří k renomovaným rakouským výrobcům kvalitních froté textilií. Společnost založená v roce 1908 si zakládá na mimořádné kvalitě svých výrobků. Kompletní výroba probíhá pod jednou střechou v severorakouském Heidenreichsteinu a využívá lokální zdroje velmi jemné spodní vody umožňující šetrné barvení bez používání chemie – díky tomu jsou ručníky a osušky framsohn tak mimořádně hebké savé. Quality -Made in Austria.

Oblíbená kolekce Triangle Graphics/Rauten Graphics se skandinávskými vzory. Ručníky a osušky této kolekce jsou utkané z jemného skaného froté o gramáži 500g/m² ze 100% bavlny, jsou mimořádně savé, hebké na dotek a přitom robustně provedené. Pro krásný a moderní design Vaší koupelny lze ideálně zkombinovat ručníky také s koupelnovými předložkami této řady o gramáži 1.100g/m² ve stejném designu.

Nejnovější kolekce Marrakech Mosaik/Marrakech Chevron s moderními africkými vzory. Ručníky a osušky této kolekce jsou utkané z jemného skaného froté o gramáži 500g/m² z kvalitní 100% bavlny, jsou mimořádně savé, hebké na dotek a přitom robustně provedené. Pro krásný a moderní design Vaší koupelny lze ideálně zkombinovat ručníky také s koupelnovými předložkami této řady o gramáži 1.100g/m² ve stejném designu.

Nadčasová kolekce Chevron/Tiles s moderními grafickými vzory. Ručníky a osušky této kolekce jsou utkané z jemného skaného froté o gramáži 500g/m² z kvalitní 100% bavlny, jsou mimořádně savé, hebké na dotek a přitom robustně provedené. Pro krásný a moderní design Vaší koupelny lze ideálně zkombinovat ručníky také s koupelnovými předložkami této řady o gramáži 760g/m² ve stejném designu.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup