Představujeme značku Frosch

Německá společnost Werner&Mertz vyrábí ekologickou drogerii pod značkou Frosch již od roku 1986. Celé portfolio značky Frosch je řízeno konceptem využívání přírodních surovin získaných z evropských zdrojů a využíváním tradičních osvědčených pomocníků při úklidu domácností, jako je ocet, citrón a soda.

 

 

Jejich produkty jsou vyráběny s vysokým stupněm energetické účinnosti. Centrála získala prestižní ocenění LEED Platinum Certificate pro udržitelnou výstavu budov. Vyrábí více obnovitelné energie, než sama spotřebuje, a má vlastí čističku odpadních vod. Výroba je kompletně CO2 neutrální.  Ať se jedná o suroviny, obaly či spotřebu energie, Frosch se snaží nechávat co nejmenší stopu na životní prostředí.

Produkty Frosch neobsahují ropné deriváty, fosfát ani formaldehyd. Jsou vhodné pro vegany, jelikož neobsahují živočišné přísady ani nejsou testované na zvířatech. Všechny produkty Frosch jsou snadno biologicky odbouratelné a vhodné pro domácí čističky. Některé z produktů Frosch mají eko certifikace EU Ecolabel.

 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Podzim 2022.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Podzim 2022

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup