Překvapte svého manžela pod stromečkem

Vánoce klepou na dveře a vy ještě pořád nevíte, co darovat manželovi pod stromeček? Nechte se inspirovat a věnujte mu věci, které ho potěší a zároveň si je užije.

 

Gril - nejvděčnější dárek

Patří váš manžel k mužům, kteří by za kus perfektního hovězího steaku dali cokoliv? V létě stojí každý den na balkóně a griluje burgery? Pořiďte mu k Vánocům kuchyňský gril se speciální keramickou úpravou povrchu. Užije si šťavnatého opečeného masa i v zimě a díky keramice nebude muset gril složitě čistit. Na grilu samozřejmě připravíte i celou řadu dalších dobrot - od grilovaných ryb až po křupavou zeleninu. Vyzkoušet ho můžete hned mezi svátky na přípravu slavnostního oběda.

Účinná ochrana proti silničním pirátům

Muži milují technické hračky. A v tomto případě se jedná o maximálně praktickou záležitost. V případě nehody totiž často jen velice obtížně prokážete, jak se to vlastně celé seběhlo a kdo je viníkem srážky. S HD kamerou se takových situacích vyvarujete. Tato minikamerka zaznamená všechno, co se na silnici odehrává. Začne nahrávat ihned po nastartování auta a vy tak máte ihned po ruce důkaz o tom, co se opravdu stalo. Díky HD rozlišení budou na video perfektně čitelné všechny SPZ značky vozidel před vaším automobilem a kamera nahrává dokonce i v noci. Schovejte manželovi pod stromeček mini HD kameru do auta a uvidíte, jakou bude mít radost.

I cyklista se může ztratit

V poslední době jako by se roztrhl pytel se sportovci. Do aktivního životního stylu se pouštějí i lidé, které by to dřív ani nenapadlo. Najezdí i váš manžel ročně stovky kilometrů na kole a neustále se rozčiluje, že musí při každém nahlédnutí do mapy vytahovat mobilní telefon z kapsy? Nechte Ježíška, ať mu nadělí speciální brašnu na kolo. Je vyrobena z vodoodpudivého materiálu, takže jí neuškodí ani letní bouřky a kapsa na mobil je překryta dotykovou folií. Na rám kola ji připevníte jednoduše suchým zipem. Váš muž si tedy zapne GPS navigaci, vsune mobil do brašny a i během jízdy může sledovat všechny potřebné údaje o směru cesty. Rozhodně už se mu nestane, že by zabloudil. 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup