Přijďte k nám na BANQUET

Připravili jsme pro Vás BANQUET, u kterého se nemusíte bát o štíhlou linii, ale rozhodně je to něco, co musíte vyzkoušet. V našem e-shopu nyní najdete řadu produktů značky BANQUET za výjimečné ceny. BANQUET Vás v kuchyni může provázet od přípravy pokrmu, přes jeho vaření, servírování až po uložení Vašich výtvorů.

Pod značkou domácích potřeb BANQUET najdete kompletní sortiment pro přípravu jídel a nápojů, stolování, skladování surovin i hotových jídel. Za více než 5 let působení na českém trhu si značka získala řadu spokojených zákazníků. Atraktivní design a lákavá cena dokazují, že značka BANQUET má co nabídnout do každé kuchyně.

Produkty značky BANQUET poznáte podle červeného loga BANQUET for your home. Veškeré produkty značky BANQUET jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Příznivci moderních materiálů ocení výrobky z nerezové oceli, plastu a nově také cenově dostupné a tvarově velmi rozmanité výrobky ze silikonu. Neopomenuty zůstávají také tradiční materiály, jako je keramika, sklo, porcelán nebo smalt.

Výrobky značky BANQUET jsou dodávány v široké paletě barev či dekorů. Rozmanitost nabídky značky BANQUET, její neustálé rozšiřování, použití různých druhů materiálů, tvarů a dekorů zaručuje, že si z výrobků značky BANQUET si vybere skutečně každý. Dlouhodobým cílem značky BANQUET je nadále rozšiřovat svůj sortiment a nabízet kvalitní produkty do kuchyně za příznivé ceny.

Proč BANQUET:

  • Příznivá cena

  • Kvalitní materiály

  • Široký výběr

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup