Prima dětská oslava

Přichystat oslavu partě malých dětí není vůbec jednoduché. Poradit si s pohoštěním je sice hračka, ale prostřít tak, aby váš stůl a nádobí zůstalo bez úhony, to může být problém. Přitom stačí pár osvědčených triků. Prostřete na papírových talířích, na ochranu stolní desky použijte veselou tapetu nebo vinylový ubrus a povolejte do zbraně vše, co máte v kuchyni z plastu a silikonu.

Když jsme dětem napekli horu muffinů (předvedeme příště) a uklízeli praktické silikonové košíčky, napadlo nás využít je ještě jinak, než skončí zase v kuchyňské skříni. Lze s nimi doslova kouzlit. Těm nejmenším budou připomínat pískoviště plné bábovek a hraček.

JAK NA TO

Na oslavu dětského dne se sluší nachystat i malé dárky, které si oslavenci nadšeně rozeberou. Pro každého stačí pár zabalených cukrátek. Vložte je do sáčků nebo do kousku balicího, či krepového papíru a rozmístěte po stole v silikonových košíčcích. Celé aranžmá zakončete – třeba papírovými květinami, vystříhanými zvířátky, klukům poskládejte spoustu parníčků. Nás okouzlily dřevěné berušky zakoupené v květinářství.

1. CO BUDETE POTŘEBOVAT

Zaběhněte do výtvarných potřeb pro velké a malé papírové talíře, dva odstíny krepového papíru, barevné stužky a různé velikosti berušek. K jejich naaranžování poslouží kousíček pružné aranžérské gumy. A hlavně soustřeďte na místo všechny silikonové košíčky, které máte doma. 

2. SLADKÉ UZLÍČKY

Podle většího z talířů obkreslete kruh na krepový papír a vystřihněte. Doprostřed dejte obyčejný papírový košíček na muffiny a naplňte ho dobrotami. Okraje krepového papíru zvedněte, lehce vytvarujte a pomocí stužky zavažte. Uzlíčky uložte do košíčků a dozdobte beruškami. Dárek lze ukrýt i do dvou košíčků postavených proti sobě. Balíček zavažte mašličkou a označte jmenovkou (využít můžete náš tip z článku Smlsněte si na bylinkách

3. SERVÍRUJTE S KOŠÍČKY

Do širokých sklenic připravte tvarohové dezerty a posaďte je do širokých sukýnek silikonových košíčků. Ovocné šťávy můžete košíčky přiklopit. Ochráníte tak obsah před případnými nálety dotěrného hmyzu. Dětem uděláte radost jásavými barvami. Vůbec si nelámejte hlavu tím, že nejdou dohromady. Stůl bude vypadat jako rozsypaná krabice pastelek. 

K nachystání dětské party pro vás máme celou řadu produktů. Vybíráme alespoň tři novinky. 

Piknikový set 

Dětský plastový pohárek 

Tvořítka na zmrzlinu

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup