Pro milovníky zvířátek

Máte doma kočku nebo psa? Pak jistě víte, že chlupům na sedačce se neubráníte, často slouží jako pelíšek nebo taky jako škrábadlo. Pro tyto případy jsou tady napínací potahy, který vám pomohou udržovat sedačku čistou a hezkou. 
 
Už jsme vám prozradili, že sami máme doma děti, které pro sedačku mnohdy představují pohromu. V článku Kolik toho vydrží vaše sedačka, si můžete naše postřehy přečíst. A taky jsme velcí milovníci psů a koček. Dva spolupracující jedince jsme si půjčili na focení.  Z vlastních zkušeností tedy víme, co dokážou a jak si s nimi poradí potahy. 


 

Vydrží toho opravdu hodně 
Ptáte se nás, jestli potahy vydrží kočičí nebo psí drápky. Ano! Vydrží. Samozřejmě se může stát, že nějaké vlákno se vytáhne, ale jde zatáhnout nebo bez pohromy ustřihnout. Každopádně původní čalounění zůstane ochráněno. Dokonce potah přežije i psí drápání nebo kousání. Tedy pokud doma nemáte vyloženě destruktivní kousek, který se vám pomstí za to, že jste se zdrželi v práci. Potahy můžete využít na sedačky s klasickým textilním čalouněním, ale s použitím upevňovacích válečků i na kožené sedačky. 

Snadno je sundáte a vyperete 
Napínací potahy jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Natáhnout i stáhnout je, je tak jednoduché, že by to zvládl možná i váš pes. Poté je můžete jednoduše vyprat v pračce. Ideální je mít potahy dvoje, jedny dát do pračky a užívat si změnu s jinou variantou potahu. Vaše sedačka bude stále čistá. Bez zvířecích chlupů, takže se na ni bude moct posadit i návštěva. 

 

To jako vážně? 
Té proměně nebude věřit ani váš pes. Díky napínacím potahu se stará sedačka promění v novou. Potahy můžete snadno sundat a dát prát, takže si na sedačce teď může poležet i váš zvířecí mazlíček. Bez obav z chlupů nebo zatrhaného čalounění od drápků. Vyberte si vzhled, který nejlépe zapadne do vašeho obývacího pokoje. Na výběr máte více než 60 barev a vzorů

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Léto 2023.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2023

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup