Spěte kvalitně a stárněte pomaleji

 

Klíčem k odpočatému vzhledu je dostatečně kvalitní a dlouhý spánek. Pokud se vaše spaní smrsklo na věčné probouzení a převalování v posteli, je na čase udělat pár změn. Při nedostatku spánku totiž stárnete rychleji.

 

Dopřejte si hormon pro mladistvý vzhled

 

Regenerace kožních buněk je v noci téměř dvojnásobná a nejvíce probíhá mezi jedenáctou večer a čtvrtou hodinou ranní. V mozku se také uvolňuje hormon melatonin, který pomáhá pokožce udržet mladistvý vzhled. Proto se mu přezdívá hormon mládí. Navíc dochází k útlumu produkce stresového hormonu kortizolu.

V této době byste tedy rozhodně měla být v posteli. Chodit spát ve stejný čas je jeden z bodů, který vám pomůže usínat rychleji.

 

5 rad, co udělat před spaním:

 

  • Vyvětrejte a zařiďte teplotu okolo 18 stupňů.
  • Odstraňte všechna blikající světla.
  • Nejezte těžká jídla, nepijte alkohol a nekuřte.
  • Vyvarujte se přehnané fyzické aktivity.
  • Věnujte se příjemné činnosti.  

 

 

Proč vyzkoušet naši matraci?

 

  • Získáte dárek zdarma (multifunkční hrnec v hodnotě 2.190 Kč)
  • Máte 90 dní na její vrácení
  • Poskytujeme na ni 8 let záruku
  • Zaručí opravdu kvalitní spánek
  • Díky oboustrannému provedení vyhovuje párům, které se neshodnou na tvrdosti matrace

 

Přečtěte si recenze zákazníků, kterým se osvědčilo pořízení nové matrace. Spokojení majitelé těchto matrací píší, že výměnu matrace poznali na kvalitě i délce spánku, ustoupilo ranní pobolívání zad, ranní ztuhlost a konečně se cítí odpočatí.

Nespíte s nimi také?

 

Naše stávající matrace může být po technické stránce stále vyhovující, ale s hygienickými nároky je to horší. Už po pár měsících totiž sdílíte lůžko s kolonií roztočů, kteří si pochutnávají na odloupnutých zbytcích vaší kůže. Spánek na takové matraci pak může vyvolávat alergie, astma nebo třeba atopický ekzém.

Oboustranná matrace Viscofoam DUO je tvořena jádrem o výšce 17 cm z vysoce kvalitní studené pěny Eliocel se systémem otevřených buněk. Díky zajištění dokonalé cirkulace vzduchu může matrace tzv. dýchat a nehromadí se v ní vlhkost. Roztoči mají méně výhodné podmínky pro svůj život a vy mnohem lepší spánek.  

 

 

Ideální volba pro vaše děti a partnera

 

Na trhu je celá řada matrací a výběr nové matrace nemusí být vůbec jednoduchý. Proto jsme vyvinuli ve spolupráci s tradičním španělským výrobcem matraci, která zaručí opravdu komfortní spánek pro každého. Oboustranná matrace Viscofoam DUO má jádro z vysoce kvalitní studené pěny Eliocel. Měkčí zimní strana má navíc ještě 3 cm paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí tvaru těla a redukuje tlakové body. Výsledkem je příjemný pocit uvolnění bez bolesti zad, krční páteře a kloubů.

Tužší letní strana je opatřena speciálním 3D úpletem, který zajišťuje dokonalé proudění vzduchu, takže se na matraci zbytečně nepotíte. Matrace je 20 cm vysoká a vstávání z ní je opravdu komfortní. Nemá žádný váhový limit a použít ji můžete na pevný i lamelový rošt. K dostání je v různých velikostech.

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup