Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Prodlužte si levandulové léto

Jídelní servis podáváte na stůl téměř každý den. Proto pečlivě vybírejte – aby vás dekor neomrzel, aby se hodil k většině servírovaných jídel, a aby byl prostřený stůl pokaždé malým svátkem.

Je-li pro vás srdeční záležitostí levandule, pak není co řešit. Toto nádobí, s kterým jsme pracovali, splňuje všechny předpoklady pro to, aby se stalo vaší celoroční radostí. Raději jsme na něm mnoho dobrot nenabídli, abyste vnímali celkovou náladu jemného dekoru. Ovšem o tip na vtipné skládání ubrousků, vás neošidíme. Levandulové ubrousky si můžete u nás objednat k porcelánu. Pokud jste jen dva a rádi prostíráte pokaždé jinak, můžete si pořídit jen dva mělké talíře, dva hluboké talíře, misky a hrnečky zvlášť. Vše prodáváme po jendtliých kusech, takže záleží na vás, po jak velkém serisu zatoužíte. 


JAK NA TO
Porcelán Levandule obsahuje hluboký a mělký talíř, jídelní misku a hrnek. Stůl jsme doplnili krásným smalťáčkem s poklicí, který se vyrábí a dekoruje tradičním ručním způsobem. V ne poslední řadě ke krásně prostřenému stolu patří bílý ubrus s výšivkami a robustní krajkou. A jako tip vás naučíme dozdobit celkové aranžmá ubrousky, připomínající sáčky plné levandulové vůně, které se vkládají do prádelníku. Prodlužte si doma léto pomalu se nostalgicky sklánějící k podzimu...1. JAK SLOŽIT LEVANDULOVÉ PYTLÍČKY
Ubrousek nechte složený tak, jak ho vyndáte z obalu. Na levé a pravé straně zahněte do rubu asi 2 cm, takže složený ubrousek mírně zúžíte. Horní část ubrousku pak prsty vodorovně naskládejte. Zhruba 3 cm od okraje ubrousek převažte stužkou a zajistěte mašličkou. Pořádáte-li větší oslavu, přidejte malou jmenovku se zasedacím pořádkem, s přáním dobré chuti apod. 2. UBRUS S VÝŠIVKOU A KRAJKAMI
Bílý ubrus s výšivkami dokončí celkovou atmosféru. Pokud se dokážete pyšnit vlastní ruční prací, stůl bude dokonalý. Pro nás ostatní jsou tu jemné strojové výšivky i krajky, imitující paličkování. To vše se sešlo na bavlněném ubruse, který si můžete objednat ve tvaru čtverce o straně 85 cm, nebo ve tvaru běhounu o velikosti 40 × 90 cm.

 

Nabídka levandulového zboží je u nás opravdu široká. 

Nabízíme ale pár tipů, které by neměly unikout vaší pozornosti. Umělá levandule sice nevoní, ale také neopadává. Bavlněné utěrky s jemným dezénem kostky a levandule se díky poutku na zavěšení můžou klidně stát ozdobou kuchyně. Stejně jako žáruvzdorný keramický hrnec s nádherným dekorem levandule.

Máme pro vás i další skvělé tipy, které v domácnosti oceníte!

Jestli se vám náš nápad líbil, nenechte si ho pro sebe. 

 

A aby vám žádné další neunikly, zaregistrujte se nebo se staňte naším fanouškem na facebooku.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup