Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Prostřeno pro vás

Jídelní sada patří často k první kouskům, které si do kuchyně pořizujme. Nezaškodí ji čas od času vyměnit za novou nebo si pořídit další na slavnostní příležitosti. 

Do standardní jídelní soupravy patří 6 hlubokých talířků nebo misek, 6 mělkých talířů a 6 dezertních talířků. Jestli máte rádi velké rodinné oslavy, pořiďte rovnou dvě sady. Jen tak budete mít hezky sladěný stůl. Při výběru si dejte pozor na to, zda jsou talíře vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby. Pokud ne, zvažte, jestli jste ochotni je mýt v ruce a pro ohřívání využívat jiné talíře.

Na výběr je řada materiálů. Mezi klasiku patří porcelán, tedy směs kaolinu a kamene. Zejména bílé porcelánové sady působí na stole velice elegantně. Vybírat můžete i z různých dekorů, které jim dodají na zajímavosti.

Neméně oblíbeným materiálem je pak keramika. Je možné si ji pořídit v různých barvách i dekorech.

Chalupáři a chataři by mohli ocenit jídelní soupravy z kameniny, což je kaolin smíchaný s křemičitým pískem. Jde o velice kvalitní materiál, který je nejen levný, ale především velmi odolný.

Nesmíte zapomenout ani na oblíbené a velice moderní sklo. Ideální jsou soupravy z tvrzeného skla, u kterého nemusíte mít takový strach z rozbití.  

Řadu jídelních souprav různých tvarů - klasické kulaté talíře nebo hranaté talíře, ale také dekorů a barev, najdete u nás.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup