Protiskluzové přezky na boty  - 1
Protiskluzové přezky na boty  - 2
Sada 2 kusů
Dostupnost:
Skladem 2 varianty
Vaše cena
199 Kč
  • sada 2 kusů
  • ve 2 velikostech
  • s kovovými hroty
  • jednoduše navléknete

Protiskluzové přezky navléknete na jakékoli boty a rázem máte lepší jistotu při chůzi na sněhu nebo ledu. Přezky mají na spodní straně kovové hroty, které zabrání uklouznutí. Protiskluzové přezky jsou lehké a velmi jednoduše připevnitelné. Navíc jejich uskladnění nezabere téměř žádné místo. Dodáváme jeden pár. Protiskluzové přezky na boty nabízíme ve 2 velikostech.

Materiál: PVC, kov

Velikosti:

36 - 41

42-47

Záruky pro Váš nákup

2 roky záruka na tento výrobek
30 dní možnost vrácení zboží
700 Odběrných míst po celé ČR
Platba při převzetí zboží
Katalog pro rok 2016 zdarma
Ikona Slevový kupon na příští nákup


Hodnocení

Ludmila | 10.11.2016
Protiskluzné přezky na boty dostal manžel jako dárek,aby bezpečně chodil v zimě a nic si nezlomil.Již jsem je objednávala už dříve a byl s nima velmi spokojen ale už byli dost natáhnuté pro potřeboval nové.Lida K
Jana | 03.10.2016
Výborné zboží,již jsem objednala podruhé,tentokrát napínací potah na křeslo FUET,výborná kvalita,snadná montáž,zvládla jsem to sama.Přezky využijeme v zimě,určitě.
Přezky jsou opravdu kvalitní,ne jako u stánku u Vietnamců.S kvalitou i dodávkou jsem maximálně spokojena.Sleduji Vaše zboží dál.

Jana
100%
Pavel | 29.09.2015
Ze skvělého a přehledného katalogu jsem si vybrala původně více produktů, ale z finančních důvodů byly tyto produkty seříznuty až na protiskluzné přezky na boty. Jsem nemocná a nemohu si dovolit v zimě spadnout na ledu, proto jsem si je ihned objednala. Moje švagrová byla u objednávky a hned jsem musela jedny přezky přiobjednat i jí. Zboží bylo dodáno velmi rychle a k mojí plné spokojenosti. Budu se těšit na další případnou spolupráci s Vámi.
Jen tak dál.
100%
Hana | 14.08.2013
Přezky jsem koupila mamince. V zimě už nemá obavy vyjít ven. Má je už dva roky a zatím drží. Spokojenost.
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

Katalog produktů

Vánoce 2016

700 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup