Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Renovace ušáku

Pokud hledáte křeslo, ve kterém se vám bude krásně číst, vsaďte na křeslo zvané ušák. Za tímto účelem také vznikl. Jestli ho máte někde ukryté na půdě nebo na chalupě jen kvůli tomu, že už nemá hezké čalounění, máme pro vás radu. Vyzkoušejte elastické napínací potahy

 

První ušák podle mnohých vznikl ve Francii a byl navržen za účelem pohodlného sezení při čtení knih. Do křesla jste museli doslova měkce zapadnout. Jeho typické postranní oblouky měly zabránit bolesti krční páteře v případě, že čtenář v křesle usnul.  Křeslo ušák, často také označované jako čtenářské křeslo právě kvůli svému účelu, je prostě oblíbenou stálicí. Jeho typickým znakem jsou tzv. uši. Díky typickému zaobleném tvarování a bočním obloukům na opěradle ve výšce hlavy ho spolehlivě poznáte.  

 

RENOVACE POMOCÍ POTAHŮ

Můžete klidně vyrazit do bazaru nějaký hezký kousek sehnat nebo snést staré křeslo z půdy a pustit se do jednoduché renovace pomocí elastických potahů od společnosti decoDoma, které fungují v podstatě jako druhé čalounění. Díky napínacím potahům změníte vzhled Vašeho ušáku během chvilky. Napínací přehozy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu křesla a navíc vypadají skutečně šik! Super strečový potah na ušák má výraznou strukturu a je vyrobený z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet je příjemný na dotek a snadno se udržuje. V případě zašpinění ho jednoduše svléknete a dáte vyprat. Dokonale ochrání Vaše křeslo před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky.

A ještě pohodlnější sezení získáte, pokud ušák doplníte o taburetku a polštářky ve stejném designu. A lenošení může začít. 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup