Ručníky jsou skvělými dárky

Čas plánování dárků se pomalu blíží. Zatím jen obrazně, ale mnozí z nás už to myslí vážně. Aby byly dárky opravdu od srdce, přidejte k nim něco ze sebe...

Řeč bude o ručnících, které patří k častým a oblíbeným dárkům. V tomhle sympatickém a hebkém zboží je velký výběr, musíte jen vědět, do jaké koupelny s dárkem směřujete. Pak vyberete správné barvy i rozměry. Pokud máte šikovné ruce, můžete dárek ještě trochu vyšperkovat. Například k sadě ručníků přibalte voňavý polštářek plný levandule, nebo se naučte ručník smotat do tvaru medvídka :o) 

 

Z RUČNÍKU VYTVOŘTE DÁRKOVOU KAZETU

 

Ručníky patří k velice osobním dárkům, takže se hodí přidat k nim ještě něco dalšího, o čemž víte, že obdarovaný rád používá. K dárku můžete přibalit pořádnou porci kosmetiky. Ručníkem obalte spodek kulaté krabice a nadílku vložte dovnitř. Nápadité balení vás zdrží méně, než když budete všechny drobnosti adjustovat do dárkového papíru.

 

 

JAK NAVONĚT PRÁDLO A RUČNÍKY?

 

Polštářky naplněné květy levandule má ráda snad každá žena. Máte-li nasušeno, udělejte někomu radost. Je to milý dárek, kterým doplníte svůj koupelnový set. Šití je natolik jednoduché, že ho zvládnete v ruce. Jen vyberte řídce tkané pláténko, z něhož se bude vůně postupně uvolňovat. Prádelník plný provoněných ručníků bude obdarovanému vás neustále připomínat. 

 

 

JAK VTIPNĚ SLOŽIT RUČNÍK?

 

Legrácky jsou při dárkování vítané. Smotat ručník do tvaru medvídka je naprosto snadné, naučíte se to podle krátkého videa. Ručníkového medvěda uložte do větší krabice a přidejte k němu další drobnosti, které máte připravené. Skládanku nejsnáze vytvoříte ze slabšího a středně silného ručníku.

 

 

 

JAK VYŘEŠIT POUTKA NA RUČNÍKY?

 

Ručníky nezřídka zakoupíte bez poutek, za něž je možné pověsit je na háčky. Pak nezbývá, než vzít do ruky jehlu a nit a našít poutka svépomocí. Našívání poutek vás bude bavit, neboť budete moci projevit svou kreativitu. Tipy na zajímavá poutka na ručníky naleznete na obrázcích v článku. Pokud takto zkrášlené ručníky někomu věnujete, určitě budou přijaty s povděkem. 

 

 

VYTVOŘTE NÁPADITÝ DÁREK

 

Dárkové srdce je zhotoveno z krepového papíru, a protože papírové role dostanete v mnoha odstínech, nebude problém doladit dárek do jednoho celku. Tento druh dárkového balení ručníků je ideální volbou ke svatbě a dalším vyjímečným příležitostem.

 

 

 

Další zajímavé tipy naleznete na našem blogu.

 


 

Co se vám bude hodit

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2023.

Nápady pro útulnější domov

Naše autorky pro vás připravují blog plný zajímavých článků. Ať už hledáte inspiraci v bytovém designu, šikovné rady do domácnosti, vyzkoušené recepty nebo návody na vyrábění dekorací.

Newsletter
Novinky a akce
na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů
Vánoce 2023
16 000 výdejních
míst
a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup