POSLEDNÍ ŠANCE získat ZDARMA originální vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Rychlá večeře z kráječe

Tuto večeři jsme doslova vytřepali z jednoho senzačního kráječe na  ovoce a zeleninu. Šlo to tak rychle, že nám to nebudete věřit. Hranolky, žampiony, i plátky zeleniny jsme nakrájeli zhruba za 15 minut!

Univerzální kráječ má pákový panel s výměnnými noži a veškeré potraviny padají do objemného zásobníku, z kterého je pouze vyklopíte. To nejdůležitější je pouze stanovení pořadí krájení jednotlivých surovin, aby jejich příprava navazovala tak, jak potřebujete. S tímhle kráječem zvládnete super rychle ovocné i zeleninové saláty. 

JAK NA TO
Nejdéle budete smažit hranolky, začněte tedy s nimi. Sada obsahuje  3 nástavce – jeden na jemné krájení, jeden na hranolky a jeden nástavec na plátkování. Na něm jsme nakrájely žampiony, které skončily na druhé pánvi. Zbývala už jen zelenina na oblohu. Drobné hranolky ředkviček a okurky nastrouhal nástavec s jemným rastrem. 

1. TŘI DRUHY NÁSTAVCŮ
Zde je vidět rozdíly mezi hrubostí jednotlivých nástavců. Páka kráječe snadno protlačí syrovou bramboru i jemným nástavcem – výsledek vidíte úplně vlevo. Nevyzkoušeli jsme vejce a zeleninu na bramborový salát, ale to by mělo být naprosto snadné. Úplně nejjednodušší je vytvořit si směs křehké zeleniny pro míchaný salát. Pak už stačí jen dobrý dresing a během okamžiku je večeře na stole.
 

2. ŠUNKOVÉ ROLÁDKY
Potřebujete plátek sušené vepřové šunky a trochu dobré náplně z ricotty (či jiného čerstvého sýra). Sýr metličkou našlehejte se lžící smetany, solí, čerstvým pepřem a nadrobno rozsekanou bazalkou. Soli dejte jen trochu, šunka je chuťově výrazná. Plátek potřete našlehaným sýrem, stočte do roládky a zajistěte bambusovou jehlou.

TIP NA SERVÍROVÁNÍ: Žampiony opečte na pánvi na trošce olivového oleje, ochuťte je solí a čerstvým pepřem. Hranolky zprudka opečte na druhé pánvi, nakonec do nich vmíchejte žampiony.
Směs navršte na střed talíře, přidejte mozzarella třešinky obalené v nasekané bazalce a vše obložte zeleninou. Zakončete porcí šunkových roládek. Dobrou chuť završí sklenka vychlazeného bílého vína.

Ani u rychlé večeře by neměly na stole chybět sady na dochucování. 

Kuchyňské rozprašovače
Mechanický mlýnek na sůl a pepř 
Dochucovací sada 8 dílů

Nenechte si utéct další naše tipy, které pro vás pravidelně připravujeme a zaregistrujte se. 

 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup