Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Samolepky na zeď

Stojíte před bílou zdí a přemýšlíte, jak ji vyzdobit? Přidělat obrázky často znamená vyvrtat díry do panelu, což se většinou nikomu nechce. Po hřebíčkách mohou zůstat díry a velké obrazy nemusí udržet. Skvělým řešením jsou samolepky na zeď.

 

K jejich přidělání nepotřebujete vůbec žádné nářadí! Jsou skvělou alternativou, pokud bydlíte v pronajatém bytě a nemůžete zde dělat žádné velké zásahy. A až se budete stěhovat, jdou samolepky snadno sloupnout.

Vybere si snad opravdu každý. Na výběr jsou abstraktní motivy, geometrické tvary, ale také ornamenty inspirované přírodou. A samozřejmě řada motivů vhodných do dětských pokojíčků. Kdo má pocit, že i samolepka na zdi má být užitečná, může si vybrat hodiny s přiloženým strojkem.Vinylové samolepky, které nabízíme, jsou velmi kvalitní. Motivy jsou vyřezávané do tenkých vinylových fólií a jejich předností je dlouhá životnost, neporušený vzhled bez viditelných hran a bez jakýchkoli lesků, protože povrch je matný. Vzbuzují dojem, že se jedná o malbu na zdi. Také jsou voděodolné a můžeme je podle potřeby omývat navlhčeným hadříkem.

KAM S NIMI?

Můžete je nalepit téměř kamkoliv, na zeď, nábytek, podlahu, okno, zrcadlo apod. Jen musíte dbát na to, aby byl povrch suchý a zbavený veškeré nečistoty, mastnoty a prachu. 

Osvěžit s nimi můžete nevzhledné dveře, ale také třeba jednoduché bílé skříně. Využít se dají i na zrcadlo, pokud se vám zdá jeho plocha příliš velká. 

Malými zory můžete zdobit například okna, francouzské dveře nebo dokonce vypínače, které se vám nelíbí. Stačí popustit uzdu fantazii.

JAK NA TO

  • Samolepka vám přijde smotaná. Před samotným použitím na zeď ji doporučujeme rozložit na rovnu plochu a nechat vyrovnat. Případně vyrovnání trochu pomoci narovnanými knížkami. Fólii můžete také uhladit například kartou. Samolepka se vám pak bude lépe lepit.

  • U malých samolepek sejměte podkladovou fólii (tj. neprůhlednou fólii) tak, aby motiv zůstal nalepen na přenosové fólii (tj. průhledné fólii). Samolepku spolu s přenosovou fólií nalepte na stěnu. Důkladně samolepku uhlaďte, přičemž přenosová fólie je stále na stěně! Vyčkejte pár minut a poté začněte pomalu, pod ostrým úhlem, přenosovou fólii odstraňovat tak, aby samotná samolepka zůstala na zdi. Pokud samolepka zůstává na přenosovém papíře, vraťte se kousek zpět a znovu ji vyhlaďte.

  • U větších tapet jednotlivé části motivu rozstříhejte. Větší motivy doporučujeme ve dvou lidech. U velkých samolepek nalepte samolepku včetně podkladové fólie, tak jak vám přišla, na zeď na místo, na které ji chcete dát. Poté ji v  polovině přilepte na zeď papírovou páskou. Odstraňte podkladovou fólii (tj. neprůhlednou fólii) z první poloviny designu, odstřihněte ho a samolepku po částech na přenosové fólii (tj. průhledné fólii) nalepte na zeď a uhlaďte. Odstraňte papírovou pásku. Stejně postupujte i s druhou polovinou. Poté sloupněte přenosovou fólii a motiv na zdi uhlaďte.

  • Pokud vám na samolepce po nalepení vzniknou bubliny, můžete ji opatrně odlepit a znovu přilepit, nebo bublinky propíchnout špendlíkem a vyhladit.  

  • Video s postupem, jak správně samolepku nalepit, naleznete zde.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup