Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Sedačka jako nová - jak na to?

Koupili jste si novou sedačku a teď přemýšlíte, jak ji co nejdéle udržet pěknou? Nebo máte doma starší, zubem času ohlodanou sedačku a lámete si hlavu, jak ji uvést zpět do neposkvrněného stavu? Zjistěte, jak z opotřebovaného gauče vykouzlíte stylovou pohovku.

 

Přehozy vám pomohou

Domácí zvířata, děti, návštěvy, každodenní provoz. To všechno se na vzhledu vaší sedačky podepíše. Má-li vaše sedačka dřevěná madla, kupte se na ni přehoz, který ochrání její čalounění před ušpiněním. Stejným způsobem využijete i umělé ovčí kožešiny, které navíc dodají vašemu obývacímu pokoji nádech rustikálního luxusu. Madla ničím pokrývat nemusíte, ale myslete na to, že veškeré skvrny a škrábance z nich dostanete jenom těžko.

 

 

Kupte elastické potahy

Klasickou sedačku proměníte v novou a neokoukanou pomocí elastického potahu. Snadno jej natáhnete před celou sedačku a jeho elasticita a gumičky po okrajích zajistí, že nebude sjíždět ani padat ze sedačky tak jako klasický potah. Elastické potahy seženete v široké škále vzorů a barev, proto není problém přizpůsobit jejich vzhled stylu domácnosti. Až budou potahy špinavé, jednoduše je vyperete v pračce a budou zase jako nové. Ušetříte tím čalounění sedačky od každodenních nehod a vzhledem ke skladnosti a cenové dostupnosti elastických potahů můžete mít v záloze vždy potah náhradní.

Nechte sedačku vyčistit

Alespoň jednou ročně nechte sedačku vyčistit odbornou firmou. Pokud máte doma astmatika, alergika nebo vám na sedačce spávají kočky a psi, měli byste sedačku nechat čistit ještě častěji. Zbavíte ji tak totiž nežádoucího prachu a roztočů, kteří mohou zvyšovat riziko vzniku alergie. Odborní pracovníci přijedou i s potřebnými pomůckami, sedačku do hodinky vyčistí a ta během jednoho odpoledne uschne.

Chcete mít sedačku zase hezkou a bez poskvrnky? Podívejte se na nabídku přehozů a elastických potahů, které sedačku ochrání a stanou se ozdobou vaší domácnosti.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup