Silikonový pařák, BANQUET
Dostupnost:
Skladem 4 ks
Vaše cena
129 Kč
  • kvalitní materiál
  • velice snadno se čistí
  • neváže pachy

Silikonový pařák využijete jak na knedlíky tak i zeleninu. Silikon je velmi populární materiál, který je odolný vysokým teplotám, neváže pachy a snadno se udržuje. Velikost snadno přizpůsobí většině hrnců. Vhodný do myčky.

Materiál: silikon

Rozměry: průměr s uchy - 29,5 x 21,5 x 5 cm

 
 

BANQUET Kompletní sortiment do Vaší kuchyně
Pod značkou domácích potřeb BANQUET najdete kompletní sortiment pro přípravu jídel a nápojů, stolování, skladování surovin i hotových jídel. Za více než 5 let působení na českém trhu si značka získala řadu spokojených zákazníků.

Záruky pro Váš nákup

2 roky záruka na tento výrobek
30 dní možnost vrácení zboží
700 Odběrných míst po celé ČR
Platba při převzetí zboží
Katalog pro rok 2016 zdarma
Ikona Slevový kupon na příští nákup


Hodnocení

100%
Jana | 16.11.2016
Prima věc do kuchyně.
Libuše | 25.10.2016
Při objednání zboží jsem myslela, že celkový průměr pařáku je 29,5 cm, ten je pouze 21,5 cm, průměr je měřen i s úchopy. Takže používám hrnec menšího průměru než jsem původně zamýšlela, ve větším hrnci se okraj pařáku propadá, musí být opřen o boční stěnu hrnce. Jinak jsem spokojená, těsto se nelepí k pařáku, tak jako u toho kovového. Uvítala bych také i pařák s větším průměrem.
100%
Jiří | 24.10.2016
Koupil jsem si silikonový pařáček kvůli prckovi. Napařujeme mu každý den čerstvou zeleninu, masíčko atd. Na nerezovém to není ono, blbě se myje, v myčce šedne. Tento silikonový hodím krásně od myčky a umeje se parádně. A navíc je foremný, takže se vejde do menšího hrnce, když napařuji jen málo nebo do velkého, kdy napařuji např. knedlíky :-)
Super pomocník do kuchyně.
Marie | 12.10.2016
Výborný pomocník, z kovového stále něco odpadávalo. Používám i na vaření v páře. Dá se umýt v myčce.
100%
Leopolda | 30.03.2016
Silikonový pařáček používám dost často a jsem s ním velmi spokojená. Zvláště s tím, že má střed volný, takže napařovaná věc se na něj lépe umístí, než na kovový, který má ve středu možnost pro úchop, který však zavazí při vkládání věcí k napařování. Tento je mnohem šikovnější.
Alena | 10.12.2015
Silikonový pařáček je šikovný.Je to mnohem lepší než ten starý kovový.Jsem s ním spokojená, mnohem lépe se také umývá.
100%
Ilona | 23.11.2015
Silikonový pařáček používám na vaření bezlepkových knedlíků.Na uvedený materiál se bezlepkové těsto nelepí. Mohu jen doporučit.
Newsletter

Kolekce a akce

na Váš e-mail

Katalog produktů

Vánoce 2016

700 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro Váš pohodlný nákup