Souprava francouzské přikrývky 220 x 200 cm a polštáře 70 x 90 cm Aloe Vera
Souprava francouzské přikrývky 220 x 200 cm a polštáře 70 x 90 cm Aloe Vera
Pokud objednáte v pracovní den do 12:00 hod. expedujeme ještě tentýž den. Objednávky přijaté po 12:00 hod. expedujeme následující pracovní den.
U vás doma již v úterý 20. 4.Popis
Souprava francouzské přikrývky 220 x 200 cm a polštáře 70 x 90 cm Aloe Vera
Prošívaná přikrývka a 2x polštář s Aloe Vera jsou tou nejlepší volbou pro váš komfortní spánek. Kvalitní potah z mikrovlákna s obsahem Aloe Vera je hebký a prodyšný, blahodárně působí na pokožku, posiluje relaxační účinky spánku a hubí bakterie a roztoče. Výplň tvoří antimikrobiální a dutá vlákna. Peřiny jsou lehké, nadýchané a odolné vůči mikroorganismům. Proto jsou ideální pro alergiky a astmatiky. Soupravu je možné prát na 60 °C. Lze sušit v sušičce na nižší teplotu (60 °C).
Materiál potahu: 100 % polyester - mikrovlákno
Materiál výplně: 50 % antimikrobiální vlákna, 50 % tvarovaná dutá vlákna
Rozměr polštářů: 70 x 90 cm
Rozměr přikrývky: 220 x 200 cm
Hmotnost polštáře: 800 g
Hmotnost přikrývky: 1200 g
Doporučené praní: 60 °C
Sušení v sušičce: na nižší teplotu (60 °C)
ČESKÝ VÝROBEK
Podporujte s námi domácí výrobce nákupem kvalitních produktů. Zaručená jistota původu, prvotřídních materiálů a tradice. Ne nadarmo se říká zlaté české ručičky!
Parametry
Hodnocení (2)
Vaše dotazy
Související zboží
Mnozí zákazníci si nedovedou představit nákup bez toho, aniž by přikoupili ještě zboží, které s ním blízce souvisí. Podívejte se, které to je.
Nevybrali jste si?
Zkuste jiné zboží z kategorií Ložnice , Peřiny a polštáře , Soupravy
Inspirujte se
Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?
Psali o nás
Vaříme krok za krokem 4/2021

Doma DNES 4/2021

Epocha - speciál 4/2021
_cmsico.gif)
Claudia 4/2021
_cmsico.png)
Dům a bydlení 4/2021
_cmsico.png)
Můj svět 4/2021
_cmsico.jpg)
Chvilka v kuchyni 4/2021
_cmsico.png)