Splníme sen všech maminek

Taky byste nejraději, aby vaše děti ze sedačky prostě někdy zmizely? Protože jinak je složité udržet ji čistou bez všech těch skvrn od jídla, pití nebo barviček. Pořiďte si napínací potahy a můžete být v klidu. 

 

OCHRANA PRO VAŠI SEDAČKU

Napínací potahy decoDoma fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku z té původní. Stejně jako vy si oblékáte tričko, můžete sedačku obléct pomocí potahu do nového vzhledu. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky původní sedačky, která je ukrytá pod ním. Obepne celou sedačku včetně područek, boků a zadní části. Dokonale sedí, takže odpadají starosti s urovnáním věčně se shrnující deky.  

 

 

ŠUP S NÍM DO PRAČKY 

Bez obav si teď můžete pořídit světlý potah na sedací soupravu. Díky tomu, že ho lze sundat a dát do pračky, už nemusíte mít starost, když vaše děti na sedačce svačí, malují si nebo přiběhnou rovnou z venku. To samé platí i v případě domácích mazlíčků. S potahem vám prostě odpadnou starosti o čistotu sedačky. Větší rozměry potahů (například na rohovou sedačku) se do běžné pračky většinou nevejdou, ale poradí si s ním  v každé čistírne, kde mají větší pračku. Případně můžete skvrnu vyprat v ruce. 

 

UŽ NEJEN V ZAHRANIČÍ 

Napínací potahy jsou běžnou součástí domácností například v Itálii, Německu, Turecku, nebo třeba Španělsku. Nyní je můžete mít doma i vy. Přečtěte si recenze spokojených zákazníků, prohlédněte si fotogalerii zákazníků, kteří už je mají doma, a vyberte si z více než 60 barev a vzorů ten pravý do vašeho obývacího pokoje. 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Léto 2023.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Léto 2023

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup