Tierra Verde Octový čistič, 5 l

Kód: 1808902

Tierra Verde Octový čistič, 5 l

Kód: 1808902
Prodej již skončil ... ale nezoufejte, pomůžeme vám vybrat jiné zboží. Prohledat kategorii Ekologický úklid

Tierra Verde Octový čistič, 5 l

Vegan
Ekologické obaly
Šetrná výroba a materiály
Vhodné pro domácí čističky vody
Zjistěte více najetím myši

Octový čistič slouží k čištění hladkých ploch v koupelně a kuchyni od usazenin vodního kamene. Čistí sklo a veškeré hladké povrchy v kuchyni a koupelně, odstraňuje minerální a mýdlové usazeniny na armaturách a dlažbě. Bez obav jej můžete použít i na granitové dřezy, nepoužívejte na materiály citlivé na kyseliny. Pro dosažení dokonalého čisticího účinku u van, dřezů a umyvadel doporučujeme octový čistič kombinovat s Čisticím pískem z prášku z mýdlových ořechů. Výrobek je dobře odbouratelný v přírodě a je vhodný pro vegany.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte odděleně od hnojiv, bělicích a oxidujících prostředků. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení
< 5 % kyselina octová, kyselina citronová, neionický rostlinný tenzid

 

Suroviny pro výrobu naší drogerie volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, syntetickou parfemaci ani barviva. Vhodné pro ČOV.

TIERRA VERDE
Česko-slovenská společnost Tierra Verde byla založená v roce 2008 s cílem objevovat a vyvíjet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví, životní prostředí a naši planetu. Stáhněte si průvodce světem ekologicky šetrné drogerie s praktickými tipy na ekologický úklid.

Přečtětě si o značce více »

ČESKÝ VÝROBEK
Podporujte s námi domácí výrobce nákupem kvalitních produktů. Zaručená jistota původu, prvotřídních materiálů a tradice. Ne nadarmo se říká zlaté české ručičky!

Parametry

Značka Tierra Verde
Vlastnosti Vhodné pro vegany
Rozložitelné v přírodě
Bez syntetické parfemace
Ekologický obal
Vhodné pro ČOV
Bez vůně
Český výrobek Ano

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce 2022.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2022

16 000 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup