Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Vánoce v červené

Adventní období je čas příprav na Štědrý den, což zahrnuje nejen řadu návštěv, ale také úklid a zvelebování domova. S nevyčistitelnou sedačkou nebo proměnou obývacího pokoje do vánoční červené vám pomohou napínací potahy

Potahy Carla, které vidíte, si můžete prohlédnout na následujícím odkaze. CARLA. 

Červená byla vždy barvou královskou, slavnostní a liturgickou a dokonale se pro toho období hodí. K vánočně laděnému interiéru do bordó budou ladit tóny zelené, které připomenou stromeček. Bílá nebo stříbrná barva symbolizující sněhový poprašek, který nám v zimě dost často chybí.  Díky kombinaci s lesklými doplňky můžete dosáhnout opravdu luxusního vzhledu. S červenou skvěle vynikne vánoční stromek nebo žluté mihotavé světlo adventního věnce. Červená barva je už dlouhou dobu spojena právě s vánočními svátky. 

 

Potahy z kolekce FUSTA, které jsou na horním obrázku, najdete na následujícím odkazu. FUSTA. 

Potahy sedačku ochrání také před domácími mazlíčky. Můžete je v klidu nechat spát na sedačce a nemít strach, že všude budou chlupy, které už neodstraníte. Potah jde velmi snadno sundat a vyprat. Potah vyřeší i vaše obavy o sedačku v případě návštěv malých raubířů, případně těch vašich vlastních. Starším sedačkám vrátí potah zašlou krásu, třeba právě v podobě krásného nového červeného kabátu. Návštěvy se vás budou ptát, kde skončila vaše stará sedačka, protože proměna je opravdu dokonalá. 

 

 

Potahy z kolekce Dickson, které jsme použili na křeslo, najdete na následujícím odkaze. DICKSON. 

 

Vybrat si můžete hned z několika variant potahů. Hladké červené nebo oblíbené strukturované. Sladit můžete vzhled i s vaším jídelním koutem. Potahy nabízíme nejen na různé druhy sedaček a křesel, ale také žídle. Celý váš obývací pokoj se může na Vánoce proměnit do červené a mimi toto období třeba do oblíbené béžové. 

 

Potahy z kolekce Glamour si můžete prohlédnout na následujcícm odkaze. GLAMOUR. 

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup