Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Vánoce v novém

V době vánočních svátků si stále více dáváme záležet na výzdobě našeho domova. Lákají nás nové kombinace, s nimiž vynikne sytě zelený vánoční stromek nebo žluté mihotavé světlo adventního věnce. Červená barva je už dlouhou dobu spojena právě s vánočními svátky. Vyzkoušejte ji i doma a převlečte váš domov.

Líbí se vám různé trendy zdobení vánočního stromečku, ale neladil by vám se zbytkem obývacího pokoje? Stačí nový potah na sedačku a židle a už si můžete užívat nového vzhledu obývacího pokoje. Proměna je snadnější, než byste čekali.

Díky španělským multielastickým potahům Carla v odstínu bordó získá váš domov dokonalý vánoční převlek. Červená byla vždy barvou královskou, slavnostní a liturgickou a dokonale se pro toho období hodí.

K vánočně laděnému interiéru do bordó budou ladit tóny zelené, které připomenou stromeček. Bílá nebo stříbrná barva symbolizující sněhový poprašek, který nám v zimě dost často chybí. Díky kombinaci s lesklými doplňky můžete dosáhnout luxusního vzhledu.

 

Dalším důvodem, proč se do proměny obývacího pokoje pustit právě v zimě je i větší množství návštěv, které míří do našich domovů. Každý se chce předvést v tom nejlepším světle. Elastický potah zakryje nedokonalou sedačku, nebo už lehce opotřebované židle. Můžete ale i úplně nový nábytek potáhnout, aby nepřišel k úhoně třeba při příliš bujarém silvestrovském večírku nebo dětmi a domácími mazlíčky vašich příbuzných.

Na Vánoce se vždy myslelo i na zvířata, ne ta domácí, ale především hospodářská. I dnes má na Vánoce řada domácích mazlíčků pod stromečkem své dárečky nebo mohou den trávit místo v boudě na pohodlném gauči. Pokud máte obavy ze zničení sedačky, vybavte ji potahem a žádné drápky vám pak sedačku nezničí.

Jak sami vidíte, důvodů, proč vyzkoušet potahy na Vánoce je několik. Doufáme, že teď k vánoční výzdobě, kterou tvoří stromeček, adventní věnec a ozdobičky, se nedílnou součástí stanou i naše potahy třeba právě v barvě bordó.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup