Získejte ZDARMA luxusní vestu jako DÁREK k objednávce nad 990 Kč.  

Zábava pro děti

Kdo si hraje, nezlobí. Ale právě to bývá někdy kámen úrazu. Zabavit děti o prázdninách je často  problém. 

Pokud máte dokonalý anglický trávník a zahradu bez možností schovávaček, asi je to na ní dlouho bavit nebude. Máme pár tipů, čím ji vylepšit. 
 
TRAMPOLÍNA
Trampolína je skvělá věc na vyblbnutí. Trampolína s ochrannou sítí je speciálně navržena pro bezpečnou zábavu vás i vašich dětí. Sada obsahuje trampolínu, ochrannou síť a schůdky. Trampolínu lze použít jak uvnitř, tak i na zahradě. Na trampolínu nepouštějte hodně rošťáků najednou. Dochází tak k nejhorším úrazům. 

 

STAN 
Vytvořte dětem příjemný prostor pro hraní na zahradě. Vesele barevný dětský stanový set se snadno sestaví, je dobře skladný, lehký a vzdušný. Přední stranu je možné uzavřít. Díky tomu je zajištěna ochrana proti dotěrnému hmyzu. Dětský stanový set je složen z iglú, tunelu a týpí. 
 
BAZÉNEK 
Drtivá většina dětí miluje vodu. A tyhle bazénky jsou doslova kouzelné. Podpořte kreativitu svých dětí a pořiďte jim bazén, který si můžou dotvořit podle své fantazie. Bazén lze dozdobit speciálními obtisky s motivy zvířátek, které si vaše dítě může libovolně kombinovat.  Pro ty, co raději malují, máme bazén dekor mořského světa a jeho okraje je možné ručně pomalovat.

Jak je ale zabavit vevnitř, když je venku tak, že by psa nevyhnal (ačkoliv děti byste i za tohoto počasí vyhnali rádi) ? 

HRY

Se stolním fotbalem si užijí legraci děti i dospělí. Na rozdíl od klasického fotbálku, se tento vejde na každý stůl a nebude vás obírat o desetikoruny.  Stejnou službu vám udělá i kulečník na stůl nebo šipky. To je prostě klasika, se kterou si užijete i vy. 

 

ZMRZLINA 

Nechte děti vyrábět vlastní zmrzlinu, nebo spíš dřeň. Stačit jim k tomu bude pasírovač nebo obyčejná vidlička. Ovoce stačí rozmačkat, osladit, dát do formiček a šup s tím do mrazáku. Věřte nám, že takto zmražené ovoce bude dětem chutnat.

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup