Zachraňte vaši sedačku!

Neopouštěj staré známé pro nové, zpívá Zdeněk Svěrák a nepochybně je to pravda. Proč opouštět pohodlnou starou sedačku, jen proto, že už její čalounění nedělá parádu? Nebo jen proto, že se nehodí do nově plánovaného interiéru. Řešením je dokonale padnoucí atraktivní potah.

Protože pohovka je často vedle televize nejnákladnější položkou, do renovace se pouštíme málokdy. Přitom stačí tak málo. Slyšeli jste už o přehozech? Tím nemáme na mysli starou deku, kterou jen ledabyle přehodíte přes sedačku a celý večer budete trpět jejím rovnáním. Ale padnoucí potahy, které dodají sedačce šmrnc. Nemusíte si vlastnit žádnou unifikovanou sedačku, výběr máme pro každého. Bielastické nebo monoelastické potahy jsou řešením pro každou sedačku.

Bielastické potahy jsou roztažitelné do všech stran a skvěle si poradí i s atypickými sedačkami. Ať už jde o rohové sedačky, dvojsedačky nebo trojsedačky a samozřejmě křesla, a dokonce i židle! Vše můžete mít v jednotném designu. Stačí si jen vybrat z široké nabídky materiálů a barev.

Monoelastické potahy jsou levnější variantou a skvělé jsou na typické sedačky. Roztažitelné pouze jedním směrem a to do šířky. Délka, tedy výška židle či sedačky je fixní.

 

Moderní obývací pokoje dost často bývají spojené také s jídelnou. Vše lze sjednotit pomocí stejných potahů na židle. Nákladná výměna nábytku se tedy smrskne pouze na výběr potahů, které se vám bude líbit a do interiéru hodit.

UŠETŘETE!

Ušetříte spoustu času, které by vás stálo hledání stejně pohodlné sedačky.

Ušetříte peníze za novou sedačku.

Ušetříte energii, kterou by vás stál odvoz staré sedačky a přivezení sedačky nové. Naše potahy vám dorazí až domů.

 

Děti a zvířata nejde nikdy předvídat. A protože oboje se v životě vyskytuje poměrně často, nebo jeden z těchto živočišných druhů vlastní někdo v okolí, je vaše sedačka v permanentním ohrožení! S potahy na ní můžete v klidu sedět a nemít obavy z drobných nehod. Opravdu se pak stane srdcem obývacího pokoje a ne jen vystaveným kusem nábytku, na který se bojí sednout od domácích mazlíčků počínaje, přes děti až po pána domu.

Až vám vybraný potah dorazí domů, snadno ho umístíte na pohovku sami. Opravdu to není žádná věda. Stejně snadno, jako jdou potahy navléknout, jdou také sundat a vyprat. Vaši starou sedačku promění v zbrusu novou bez velké námahy. A její údržba už taky nebude noční můrou.

Kéž by šla každá proměna starého v nové udělat tak snadno!

Online katalog

V novém katalogu naleznete tipy na Vánoce.

Adventní inspirace

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací... Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Novinky a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Advent 2021

6577 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup