AKCE – Beránková vesta ZDARMA ke každé objednávce nad 990 Kč! Využít >

Zbavte se zvířecích chlupů

Oblečení si vybíráte podle barvy chlupů svého chlupáče a zablácený otisk tlapky na polštáři vás už z míry taky nevyvede. Chlupaté oblečení do práce a návštěvy odcházející obalené chlupy ale zrovna ideální nejsou. Co s tím?

O čem se všude dočtete a nefunguje to

Zapomeňte na silonky nebo houbičky na nádobí přimíchané do prádla v naději, že na sebe chlupy nachytají. Nenachytají. Dokonce ani tenisáky a míčky proti žmolkování chlupy z prádla nedostanou. Všechno oblečení odklízejte zavčasu z dosahu zvěře, aby na něm neležela kočka a ani se o něj neotíral pes, a prádlo pořádně vyklepejte, aby se zbavilo největší části chlupaté nadílky ještě před praním.

Co tedy funguje?

Stoprocentně fungují odchlupovací válečky, které dnes seženete i ve zverimexech. Válečky jsou vícevrstvé a papírové, takže použitou a už nelepící vrstvu jednoduše strhnete a váleček je opět připraven k akci. V případě nouze použijte širokou izolepu nebo zkuste navlhčit houbičku na nádobí a oblečení s ní opakovaně jemně přejíždějte.

Vsaďte na potahy

Taky se vaši chlupatí miláčci nejraději válí na pohovce a po svém pelechu ani nevzdechnou? Pokud nechcete ze sedačky vybírat po jednom chlupy zapíchané v polstrování, pořiďte si vyměnitelné potahy. Elastický potah jednoduše přetáhnete přes celou sedací soupravu, a jakmile bude přespříliš chlupatý, stáhnete ho, vytřepete a strčíte do pračky. Pro případ nečekané návštěvy mějte ve skříni vždy připraven jeden vypraný pohotovostní potah, který bleskurychle vyměníte za ten aktuálně používaný ještě před tím, než návštěva překročí práh obývacího pokoje.

Do sušičky se zamilujete

Když sušičku vynalezli, zcela jistě netušili, jakého dobrodiní se dopustili. Nejenomže oblečení rychle usuší a vy se doma nemusíte týden přerážet o sušáky na prádlo, ale nemusíte ho ani žehlit a jako vrchol všeho - sušička oblečení a bytové textilie od potahu po deky dokonale zbaví veškerých chlupů.

      

Tištěný katalog

V novém katalogu najdete tipy pro nadcházející období.

Inspirujte se

Naši autoři spolu s vámi, našimi zákazníky, společně vytvářejí magazín plný rad, návodů, receptů a inspirací. Jste zvědaví, co je nového?

Newsletter

Kolekce a akce

na váš e-mail

Detaily o zpracování osobních údajů naleznete zde.

Katalog produktů

Vánoce 2019

2715 výdejních
míst

a mnoho výhod
pro váš pohodlný nákup